6 ایده هنری ناخن تازه از سراسر جهان

مهتاب بامرا به عنوان یک هنرمند خال کوبی ماهانه یک بار ، و این نشان می دهد. تصاویر دقیق وی که ظاهراً به همان غلظت مورد نیاز هنگام کار با سوزن لرزشی احترام می گذارند ، به خال کوبی هایی که در اطراف او هستند احترام می گذارد. او با حروف انگلیسی قدیمی در بالای رنگین کمان ها نقاشی می کند ، قلب ها را با شعله های آتش پر می کند و مانیکورهای فرانسوی را با گلهای رز کوچک و نوجوان که قبلاً قبلاً آغوش بازوی کسی را دیده اید ، بیرون می کشد. البته ، اشارات مربوط به لندن نیز در کارهای بامرا پر شده است. او عاشق اختلاط و تطبیق الگوهایی مانند برخورد خیابانی ، گالری ها و تاسیساتی است که هنگام راه رفتن برای کار از آنها عبور می کند. او می گوید: “هر گوشه ای الهام بخش است.” “من همیشه در سفرهای خود عکس می گیرم که چیزی شگفت انگیز را مشاهده می کنم.”

حداکثر گرایی در ملبورن

هرگز مقدار زیاد برای پیتر کافی نیست. آنها می گویند: “من سبک های زیادی را دوست دارم که همیشه قصد داشته باشم فقط به یک نوع شور بپردازم.” در استرالیا ، انجام ناخن های شما به جای یک قسمت ثابت از یک برنامه زیبایی ، به عنوان یک موضوع جدید محسوب می شود. نیازی به گفتن نیست که پیتر با استفاده از چاپ حیواناتی که روی رنگ آمیزی رنگی ، تصاویر برتز با پشتیبانی از زرق و برق و قطره قطره قطره مانند لجن در یک پایه نئون قرار گرفته است ، برای بازدید مشتری خود تلاش می کند – فقط چند مورد. وقتی تصمیم گرفتید خودتان را معالجه کنید ، ممکن است تمام شود ، درست است؟ تماشای مردم به جای کشیدن ایده ها از مناظر و صحنه های ملبورن ، کاتالیزور خلاقیت های پیتر است. آنها می گویند: “من دوست دارم تصور كنم كه یك غریبه مخصوصاً جذاب می تواند چه نوع ناخن داشته باشد و چه كاری با شخصیت متصور آنها دارد.” و بر اساس نمونه کارها ، ملبورن پر از افراد خوش رنگ و پر زرق و برق است که ارزش یادآوری دارند.

نسخه ای از این داستان در اصل در ماه مه 2021 در Allure منتشر شد. نحوه اشتراک در اینجا را بیاموزید.


ادامه مطلب از جذابیت2021 بهترین موضوع زیبایی جهانی:


اکنون ، برنامه زیبایی 10 دقیقه ای ضد عرق ستاره آنیتا را پوشش دهید:

Devon Abelman را دنبال کنید توییتر و اینستاگرام.

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>