5 کاری که می توانید انجام دهید تا پوشش صورت موثرتر باشد

پوشش صورت اکنون در کمتر از یک سال یک اتفاق معمول در طول زندگی روزمره ما بوده است. SMUG Retail همراه با کلیدها ، ژاکت و تلفن شما در مورد چگونگی تبدیل ماسک به یک ماده ضروری که بسیاری از آنها آرزو ندارند بدون آن خانه را ترک کنند ، بحث می کند.

مطمئناً ، پوشیدن صحیح آن از روی بینی و دهان نقش مهمی در جلوگیری از انتقال ویروس کرونا دارد ، اما برای بهبود اثربخشی پوشش صورت چه کارهای دیگری می توان انجام داد؟

1. آنها را تمیز نگه دارید – اگر از پوشش صورت پارچه ای استفاده می کنید ، واقعاً می توانید با شستن آن بعد از هر بار استفاده ، اثربخشی آن را افزایش دهید. همانطور که WHO توصیه می کند ، این بهترین نتیجه را می توان با شستشوی ماشین با مواد شوینده غیر بیو در دمای 60 درجه سانتیگراد بدست آورد. نیاز به شستشوی روزانه بسیار آسان می شود ، هنگامی که شما یک بسته پوشش صورت برای دستی دارید.

2. مرتباً آنها را تغییر دهید – هر چه بیشتر پوشش صورت خود را بپوشید ، و هرچه بیشتر آن را بشویید ، فیبرهای محافظ آن ضعیف می شود. اگر می توانید شمعی را در حالی که می پوشید منفجر کنید ، زمان تغییر است. یک قانون خوب برای یادآوری این است که هر 30 روز مجموعه خود را به روز کنید. آنها را تازه نگه می دارد و شما در امنیت هستید.

3. آنها را ایمن بپوشید – حلقه های الاستیک که پوشش ها را محکم به صورت نگه می دارد ، می تواند به مرور زمان کشیده شده و از اثر کمتری برخوردار شود. افزایش خطر انتقال اما این مسئله مشترک با انتخاب پوشش های صورت که دارای حلقه های گوش قابل تنظیم هستند ، به راحتی قابل رفع است.

4. دشمن موی صورت – متاسفم که حامل اخبار بد هستم ، اما موهای صورت به طور گسترده اثر پوشش های صورت را به خطر می اندازد. دلیل این امر این است که ، حتی در سطح حداقل ، موها فاصله ای بین پوشش ایجاد می کنند ، و از مهر و موم مناسب آن بر روی صورت جلوگیری می کند. اصلاح و تمیز نگه داشتن صورت باعث کاهش شدید این مسئله می شود.

5. آنها را با خیال راحت ذخیره کنید – هنگامی که ماسک خود را نمی پوشید و نمی شویید ، می توانید با نگهداری در کیسه ای در بسته ، تأثیر آنها را تا حد زیادی بهبود ببخشید. جداگانه کنار بگذارید تا خطر آلودگی مجدد از منابع خارجی کاهش یابد.

متوقف کردن انتشار ویروس کرونا ویروسی یک تلاش مشترک است که به همه افراد در سراسر جهان گسترش می یابد و با پیروی از این نکات ساده ، به مهمترین لوازم جانبی خود اجازه می دهید تا شما و اطرافیان را در کمترین زمان ممکن ایمن نگه دارد.

اگر آماده هستید تا سطح پوشش صورت خود را مرتب کنید ، نگاهی به آخرین طراحی های منتشر شده توسط SMUG بیندازید. چند بسته ما دارای 5 طرح پرفروش ، کامل با حلقه های گوش قابل تنظیم ، و کیف ذخیره سازی منحصر به فرد خود است.

با مراجعه به سایت: www.sleepsmug.com/collections/face-coverings طیف وسیعی از پوشش های صورت را خریداری کنید

شرکت های برجسته

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>