5 روش جراحی پلاستیک پرطرفدار پس از واکسیناسیون

در نتیجه ، او می گوید که در حال حاضر ، افزایش سینه در عمل وی بسیار محبوب است زیرا امسال همه چیز دوباره در حال باز شدن است و شامل استخرها و سواحل می شود ، بنابراین بیکینی ها از کشوها بیرون می آیند. “من مدام از بیماران چیزهایی می شنوم ، مانند:” من همیشه به افزایش سینه فکر کرده ام ، و اکنون می خواهم این کار را قبل از تابستان انجام دهم “و بنابراین فکر می کنم بسیاری از جوانان برای انجام این جراحی ها فشار می آورند زیرا” امیدوارم بعد از بیش از یک سال حضور در زندگی شخصی و انجام کارهای زیاد ، ممکن است با یک شریک احتمالی ملاقات کنم.

در مطب ماتاراسو در منهتن ، آسانسورهای پستان ، روشی که پوست آویزان پستان را برطرف می کند و یک نوک سینه را به سمت جلو بالاتر می برد ، بخصوص در افراد مسن که سینه هایشان آویزان است ، بیشتر در حال شیوع است. مادرانی که نمی خواهند “مامان سازی” کامل انجام شود اما هنوز هم می خواهند کمی تقویت کنند نیز از طرفداران ظاهر طبیعی لیفت هستند.

ماتاراسو توضیح می دهد ، “پوست اضافی باعث می شود سینه بند بزرگتری بپوشند و من فکر می کنم این ممکن است بخشی از محبوبیت لیفت سینه باشد.” به درستی نگه داشته می شود ، و این باعث می شود که آنها بیشتر از افتادگی آگاه شوند. ” با از بین بردن افتادگی پوست اضافی ، یک پستان خوشحال تازه ترمیم شده اغلب یک فنجان کوچکتر از پستان آویزان آنها است ، و آنها را قادر می سازد تا از سینه ای متناسب با آناتومی آنها استفاده کنند.

ایجاد زخم برای سفت شدن پوست و کاهش خطوط ریز

در عمل کریستمن در مرکز شهر بوستون ، بسیاری از بیماران اخیر به دنبال درمان هایی هستند که “گردش سریع ، نتایج سریع و افزایش سریع” را ارائه می دهند ، و یکی از توصیه های توصیه شده وی برای هرکسی که یک نامزد خوب باشد ، توقف صفر است. ترماژ ، که به گفته او “در اصل صورت و گردن را بالا می برد و تقریباً جمع می کند”.

وی می گوید: با استفاده از انرژی فرکانس رادیویی ، ترماژ “توانایی بهبودی بدن خود را برای ساخت کلاژن مهار می کند.” به گفته کریستمن ، “نتایج می تواند ظریف باشد ، اما تجمعی است و برای بیماران جوان که از اواخر 30 و 40 سالگی شروع می کنند ، یک مزیت واقعی پیشگیری وجود دارد ، به خصوص اگر هر چند سال یک بار برگردید.

تزریقی ، تزریقی و تزریقی بیشتر

هر پزشکی جذابیت برای این داستان صحبت کرد ، تقاضای اخیر و رو به افزایش مواد تزریقی ، به ویژه بوتاکس و مواد پرکننده را مورد تأکید قرار داد. دافت می گوید: “ما واقعاً در طی سال گذشته بیماران پركننده زیادی مشاهده نكرده ایم ، خصوصاً بیمارانی كه داروهای تزریقی را بیش از یك ضرورت می دانند.” “اما بوتاکس و پرکننده در حال تبدیل شدن هستند [popular again] اکنون: مردم می خواهند خطوط ظریف خود را پاک کنند ، گونه ها و چانه های آنها را کنده و مجسمه می کنند. لب ها برمی گردند و ما هنوز شاهد تمرکز عظیم فک هستیم. “

دافت مجدداً به افرادی که واکسینه می شوند و همچنین انرژی امیدوارکننده همراه آن ، رانندگی در این “روند جدید بزرگ ، احساس تابستانی سرگرم کننده و همه این دلایل اجتماعی” را اعتبار می دهد.

اما شاید تعجب آورترین …

کریستمن می گوید ، یکی از منحصر به فردترین روندها ، فراوانی بالای بیماران برای اولین بار است – بدون در نظر گرفتن روش. “در هنگام ملاقات ها ، افراد به من می گویند دقیقاً چه برنامه ای دارند و بسیار سرگرم کننده است که به مردم کمک می کند تا برای دوره جدید ، پس از واکسیناسیون آماده شوند.”


بیشتر بخوانید در مورد جراحی پلاستیک:

اکنون ، برنامه 10 دقیقه ای زیبایی Bebe Rexha را تماشا کنید:

فراموش نکنید که Allure را دنبال کنید اینستاگرام و توییتر.

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>