41 بهترین محصولات مراقبت از پوست کره ای سال 2021 – بررسیهای K-Beauty

در اینجا پایین پایین است نحوه عضویت در نسخه چاپی Allure برای کارهای روزمره ، توصیه ها و ویژگی های زیبایی بیشتر.

تمام دلایلی را که ما به کره جنوبی برای الهام بخشیدن از پوست و تهیه معشوق از کره جنوبی نگاه می کنیم ، فهرست کنید مارک های کره ای مانند Belif ، Cosrx و دکتر جارت + برای کارهای روزمره مراقبت از پوست ، و ما احتمالاً تا فردا اینجا خواهیم بود. شارلوت چو ، بنیانگذار Soko Glam ، خرده فروش آنلاین متخصص در زمینه محصولات زیبایی کره و اخیراً با نام تجاری خود ، then I Met You ، می گوید: “کره ای ها در مورد مراقبت از پوست جدی هستند.” “آنها همچنین می دانند که چه می خواهند ، مانند نوآوری ، مواد اولیه ملایم ، بسته بندی دلپذیر ، و قطعاً نمی خواهند برای آن پول زیادی بپردازند.”

تماس با همه دوستداران زیبایی نظری: ما می خواهیم بدانیم بدون کدام محصولات نمی توانید زندگی کنید! بگیر نظرسنجی سالانه ما برای انتخاب موهای برتر ، آرایش ، ناخن و محصولات مراقبت از پوست که سزاوار آرزوهای ما هستند انتخاب خوانندگان مهر.

به عبارت دیگر ، مارک های کره ای رسماً استانداردهای صنعت جهانی مراقبت از پوست را بالا برده اند – و اگر ما صادق باشیم ، استانداردهای شخصی ما نیز هست. به عنوان مثال ، پوست ما با تمیز کردن مضاعف برای همیشه تغییر کرده است.

راحت باشید و انگشت کلیک خود را آماده کنید تا همه این محصولات را به سبد خرید آنلاین خود اضافه کنید ، زیرا ما جدیدترین ، ابتکاری ترین و با صرفه جویی در قیمت را در مراقبت از پوست جمع آوری کرده ایم. برای ذکر چند مورد ، سرم پوست شیشه و لیلی شیشه ، وصله های آکنه Acropass Trouble Cure و بهترین مومیایی برای پاک کردن پوست برنده زیبایی – همه از فلسفه کره ای مراقبت از پوست الهام گرفته شده است ، که “این است و همیشه مبتنی بر آبرسانی خالص و رعایت موانع پوستی بوده است “، لیا یو ، بنیانگذار KraveBeauty ، قبلاً گفت جذابیت

همه محصولات برجسته Allure به طور مستقل توسط ویراستاران ما انتخاب می شوند. با این حال ، وقتی چیزی را از طریق پیوندهای خرده فروشی ما خریداری می کنید ، ممکن است کمیسیون شرکت وابسته بدست آوریم.

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>