35 رایحه و عطر جدید بهاری 2021 – Floral Scents & Beyond

این ممکن است اغلب احساس کند که رایحه ها به عنوان یک روحیه فوری عمل می کنند ، و در حالی که ما تا آنجا که ممکن است در خانه بمانیم و فاصله های اجتماعی را تمرین کنیم ، می بینیم که بیش از هر زمان دیگری به آنها اعتماد می کنیم تا ما را راحت کنند یا به ما کمک کنند تا ما را به شرایط خاصی برگردانیم. حافظه یا مکان ، و هرچه زمان می گذرد ، آنها می توانند به ما کمک کنند تغییرات فصلی را احساس کنیم در صورتی که سایر شاخص ها به راحتی در دسترس نیستند. خوشبختانه ، بسیاری از زیبا وجود دارد عطرهای بهاری – و بسیاری موارد جدید – آماده برای کمک به ما در روحیه فصل.

وقتی نوبت به انتخاب عطر و بوی جدید می رسد ، گاهی اوقات مانند گلدیلاک احساس می کنیم. یکی ممکن است خیلی میوه ای باشد. ممکن است آدم به اندازه کافی مشک نباشد. ممکن است شخصی ترکیبی عظیم از یادداشت هایی داشته باشد که قبلاً هرگز نشنیده باشید. اما در پایان ، همیشه یکی وجود دارد که کاملا مناسب شما باشد. در حقیقت ، این رایحه عالی ممکن است همان چیزی باشد که شما از قبل می دانید و عاشق آن هستید ، فقط با کمی تاب ، مانند Chanel Coco Mademoiselle L’Eau Privée یا Marc Jacobs Daisy Spring.

و از آنجا که ما برای حرکت از گذشته در سال 2021 بسیار آماده هستیم ، عطرهای کاملاً جدیدی وجود دارد که به ما کمک می کند احساس کنیم که بهار واقعاً زمان تازه سازی است که همیشه نوید می دهد. رایحه هایی مانند Louis Vuitton Étoile Filante ، Bond No. 9 Off-Broadway ، و Tom Ford Costa Azzurra فرصتی را برای بازآفرینی شور و نشاط شما به همان صورتی که تصور می کنید ، ارائه می دهند.

برای کمک به شما در محدود کردن برخی از گزینه های خود و کاهش طاقت فرسای آن ، ما تاکنون عطرهای مورد علاقه سال خود را از جمله The Nue Co Forest Lungs ، Jimmy Choo I Want Choo و Escada Candy Love ترجیح داده ایم. . بعدا میتونی از ما تشکر کنی

همه محصولات برجسته Allure به طور مستقل توسط ویراستاران ما انتخاب می شوند. با این حال ، وقتی چیزی را از طریق پیوندهای خرده فروشی ما خریداری می کنید ، ممکن است کمیسیون شرکت وابسته بدست آوریم.

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>