33 بهترین محصول مراقبت از پوست کره ای در فروش 2021 برای Dewiest پوست شما تا به حال

برای ناحیه ظریف چشم ، گودالکرم دور چشم نارنگی سبز ویتا C ویتامین C و عصاره نارنگی سبز را با هم ترکیب می کند تا ظاهر سیاهی را به حداقل برساند و خاصیت ارتجاعی را با گذشت زمان افزایش دهد.

ممکن است تصویر حاوی موارد زیر باشد:

کرم رطوبت پروژه کافی است

ست تعطیل کننده بمب و مرطوب کننده منافذ Belif

پروژه کافی استکرم مرطوب مملو از اسید بتا-هیالورونیک (که به گفته این برند 1.5 برابر م acidثرتر از اسید هیالورونیک معمولی است) و ویتامین E برای لطافت و لطافت پوست در تمام طول روز است. بالیفبمب مرطوب کننده محبوب همراه با برگ کامفری ، عصاره جو دوسر و پانتنول است تا پوست شما را تا 26 ساعت فوق العاده لطیف و مرطوب نگه دارد – و به عنوان یک جایزه ، مارک پاک کننده منافذ خود را به یک بسته نرم افزاری ریخت تا مرده را از بین ببرد پوست.

تخفیف برای مراقبت از لب

K-beauty در مورد حفظ لبهای نرم و صاف جدی است. فقط ماسک خواب لب Laneige را بردارید ، که غیرقابل انکار محصول قهرمان این برند است (و متاسفانه نه رسما در آمازون فروخته می شود). خوشبختانه ، بسیاری از گزینه های دیگر بوی شیرین را برای مطالعه داریم.

ماسک خواب لب مامونده

تصویر ممکن است حاوی: میوه ، گیاه ، غذا و تمشک باشد

کش رفتن به بالا نونیدر طول روز از روغن لب سیب بری استفاده کنید و لب ها را با ویتامین های A ، C و E. سالم و تغذیه کنید. با هیچ یک از این چهار نوع رایحه اشتباه نمی توانید: Appleberry (عکس بالا) Applecoco ، Applemint و مرکبات .

سپس اقدام کنید مامونداماسک خواب لب درست قبل از خواب برای انسداد رطوبت با عصاره شکوفه آلو غنی از آنتی اکسیدان و فرمول کره مورومورو. شما با لبهای چاق از خواب بیدار خواهید شد ، و اگر ترجیح دهید رژ لب بزنید ، لبهای شما نیز کاملاً بر روی هم قرار می گیرند – هیچ گونه پوسته پوسته شدن و پر زدن در پیش بینی وجود ندارد.

تخفیف ضد آفتاب

به ما اجازه دهید به طور خلاصه روی جعبه های صابون خود بایستیم و به شما یادآوری کنیم که باید هر روز از کرم ضد آفتاب استفاده کنید ، حتی اگر پا بیرون نگذارید. اشعه UVA به راحتی به پنجره های شیشه ای نفوذ می کند و می تواند منجر به پیری عکس (لکه های تیره ، چین و چروک و غیره شود) و سرطان پوست شود ، بنابراین شل کنید. در صورت نیاز یادآوری های روزانه را تنظیم کنید. ضد آفتاب های کره ای بهترین و راحت ترین فرمول هایی را دارند که پول می تواند خریداری کند. بگیر شرکت بانیلا و خالی از لطف به عنوان مثال – هر دو بدون اینکه هیچ گونه گچ سفید ، سنگینی یا باقیمانده ای از خود نشان دهند ، در پوست ناپدید می شوند.

ممکن است تصویر حاوی: بطری و لوازم آرایشی باشد

Banila Co Prime Primer Sun SPF 50+

ممکن است تصویر شامل: لوازم آرایشی و بهداشتی و بطری باشد

ضد آفتاب محافظ UV UV Spectrum Daily SPF 36

معاملات آرایشی

مراقبت از پوست کره ممکن است آژیر راهنمای ما باشد ، اما مارک های آرایش کره ای نیز نشان خود را می دهند. ما دوست داریم فکر کنیم که این تا حدی به لطف نگاه های خیره کننده ای است که ستاره های K-pop برای بازگشت دارند ، اما همچنین به دلیل ساده بودن آنها فقط که خوب است

ممکن است تصویر شامل: لوازم آرایشی ، آرایش صورت ، جواهرات ، لوازم جانبی ، لوازم جانبی و انگشتر باشد

بالشتک کنترل رنگ Amorepacific جمع و جور SPF 50

تصویر ممکن است حاوی: بطری ، مواد آرایشی و لوسیون باشد

کانسیلر کاور Hanskin Blemish

برای یک پایه عملاً بدون وزن که هرگونه نقص را برطرف می کند ، بهترین برنده زیبایی Amorepacific Color Control Cushion Compact SPF 50 همه کارها را انجام می دهد – ارائه اصلاح رنگ ، پوشش رنگی و محافظت در برابر آفتاب. (ما هنوز هم برای اطمینان از حداکثر پوشش استفاده از کرم ضد آفتاب جداگانه را توصیه می کنیم.) در روزهایی که می خواهید از رنگ آمیزی کامل استفاده کنید و به سادگی از لکه بینی استفاده کنید ، هانسکینکانسیلر پوششی Blemish Cover بسیار قابل اعتماد است و حتی ذره ای بافت را تقویت نمی کند.

رژ لب مات پودر Hera Sensual

جوهر پریپرا رنگ لب مخملی

پری پرا رنگ لب مخملی جوهر و هرارژ لب های مات پودر Sensual مناسب برای رنگ های روز و غیرممکن سبک وزن هستند – به طور جدی ، فراموش خواهید کرد که حتی آنها را می پوشید.

معاملات مراقبت از مو

بسته تغذیه مو TonyMoly Haeyo Mayo

پروژه کافی شامپو هلو شیرین و درمان سرکه

وز وز و تقسیم سرسختانه هیچ تفاوتی با تونی مولی بسته تغذیه ای Haeyo Mayo Hair که علیرغم نامش ، رایحه وانیلی دلپذیری دارد. کره شی ، روغن دانه ماکادمیا و عصاره زرده تخم مرغ با هم ترکیب می شوند و فقط در عرض سه دقیقه موهای خشک و شکننده را به شدت هیدراته و صاف می کنند.

پروژه کافی استمجموعه شامپو و سرکه شیرین هلو ، پوست سر پوست تحریک شده را هدف قرار داده و سطح pH شما را به حد نرمال برمی گرداند (حدود 5.5). برای از بین بردن تجمع ، کنترل سبوم بیش از حد و تقویت سد پوست سر شما ، هر دو محصول با نمک دریا ، عصاره houttuynia cordata ، عصاره گزنه و عصاره درمنه تزریق می شود.

روز نخست آمازون تمام نشده است تا زمانی که ساعت 22 نیمه شب در PT در 22 ژوئن شروع می شود ، بنابراین از معاملات زیبایی فراوان تا آن زمان استفاده کنید و دوباره با جذابیتهمانطور که ما تمام داستانهای خود را در طول فروش به روز می کنیم ، تحت پوشش قرار می گیرد.


به دنبال حسن K بیشتر زیبایی برای خرید هستید؟ در ادامه بخوانید:


اکنون ، تماشا کنید که ستاره های کی پاپ در تلاش هایی هستند که قبلاً هرگز انجام نداده اند:

دنبال سارا هان باشید اینستاگرام و توییتر، یا مشترک خبرنامه Allure شوید برای داستان های زیبایی روزانه که به صندوق ورودی شما تحویل داده می شوند.

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>