29 بهترین پالت سایه چشم سال 2020 – بررسی ویرایشگر ، اکنون خرید کنید

در اینجا پایین پایین است نحوه عضویت در نسخه چاپی Allure برای کارهای روزمره ، توصیه ها و ویژگی های زیبایی بیشتر.

وقتی نوبت قطره آرایش بسیار پسندیده می شود ، هیچ چیز مانند یک لباس براق و جذاب قلب عاشقان زیبایی را جلب نمی کند پالت سایه چشم. از نظر زیبایی ، آنها از نظر بصری و به معنای واقعی کلمه برای چشم ها یک جشن هستند ، اما حتی می توان تا آنجا پیش رفت که آنها را عمل گرا بخواند. .

با این حال ، شاید بیش از هر چیز ، یک پالت سایه چشم خوب معمولاً بیشتر از خرید رژ لب یا خط چشم ، خرید سرمایه گذاری است. وقتی نگاهی به پالت های رکوردشکن ، پرفروش و غیرقابل نگهداری آنها بیندازیم ، متوجه می شوید که آنهایی که در بالای صفحه ظاهر می شوند ، یک حیوان خانگی لذت بخش از رنگدانه های بسیار رنگی هستند. با استفاده از بهترین پالت 11 دلاری Flower Beauty که برنده عکس های کوچک عکس های برهنه Huda Beauty و پالت لوکس Pat McGrath برای پایان دادن به همه پالت های لوکس است ، ما هر اینچ بازار را انتخاب کرده ایم تا مورد علاقه های خود را ارائه دهیم.

اگر پان را زده و یکی (یا چند) از پالت های زیر را خریداری کرده اید ، این یک سرگرم کننده برای رفتن به پایین خط حافظه است. اگر تازه وارد پالت سایه چشم هستید و غرق در سایه های سایه بان ، نفس عمیق بکشید و آرام شوید – ما شما را به دست آوردیم. (ما عاشق این هستیم که مردم را با آرایش هایی که به آن وسواس دارند آشنا کنیم.) این 29 پالت مورد علاقه ما هستند و به همین دلیل است.

تمام محصولات برجسته در Allure توسط ویراستاران ما به طور مستقل انتخاب می شوند. با این حال ، وقتی چیزی را از طریق پیوندهای خرده فروشی ما خریداری می کنید ، ممکن است کمیسیون شرکت وابسته بدست آوریم.

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>