28 رنگ زیبا و ناخن بهاری برای سال 2021

وقتی صحبت از همه گیری که بیش از یک سال است تحمل می کنیم ، می تواند احساس کند که تعداد بسیار اندکی از پوشش های نقره ای وجود دارد. خوشبختانه ، آن دسته از ما که موقعیت های کاری و احساس مسئولیت آنها ماندن در خانه را تسهیل می کند ، روش های کمی برای لذت بخشتر کردن فاصله های اجتماعی پیدا کرده ایم. از نظر بسیاری ، این به معنای تبدیل شدن به یک ناخن کار موفق است ، و با این اشتها برای بسیاری از لاک های ناخن جدید برای جلوگیری از کسل کننده شدن چیزها ایجاد می شود.

فصل جدید به معنای انتشار سایه های جدید از بسیاری از مارک های مورد علاقه شما و همچنین برخی از آنها است که ممکن است هنوز آنها را نشناخته باشید. و هنگامی که موارد زیر را مشاهده می کنید ، بلافاصله برای شما آشکار می شود که رنگ ناخن بهاری فقط به پاستیل های زیبا و خنثی های ظریف محدود نمی شوند – اگرچه از حضور در مهمانی لاک ناخن بهار خوش آمدید. سایه های شیک این فصل شامل رنگ های عمیق منتقل شده از زمستان ، معجون های رنگین کمانی و هولوگرافی ، رنگ های کلاسیک غیر منتظره و هر نسخه سبز قابل تصور است.

ما در شرف ایجاد کمد لباس لاک ناخن بهاری شما هستیم که بسیار ساده تر است. در اینجا ، رنگ هایی را پیدا خواهید کرد که به شما کمک می کنند از طریق دوش آوریل ، گلهای مه و تابستان به جمع آوری تعارف بپردازید.

همه محصولات برجسته Allure به طور مستقل توسط ویراستاران ما انتخاب می شوند. با این حال ، وقتی چیزی را از طریق پیوندهای خرده فروشی ما خریداری می کنید ، ممکن است کمیسیون شرکت وابسته بدست آوریم.

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>