26 بهترین کلیپس و بارت مو برای هر بافت – نظرات

خواه با وسواس در حال پیمایش در اینستاگرام باشید یا در واقع تلفن خود را کنار گذاشته اید تا در لحظه فعلی زندگی کند ، شاید متوجه شده باشید که گیره ی مو ظاهر می شوند هر کجا. افراد مشهوری مانند کندال جنر ، آریانا گراند و سولانژ لوازم جانبی مرسوم و مد روز را پوشیده اند و این امر به ما بازگشت از دهه 90 میلادی می دهد که مدل موهای شما بدون یک کلیپ پروانه ای کاملاً مناسب قرار نگرفته است.

این روزها ، گرچه گیره های مو که در بسیاری از مواقع مرسوم شده اند ، در بسیاری از موارد (اگر نگوییم بیشتر) براق و رنگارنگ نسبت به دهه های قبل هستند ، اما قطعاً تکامل یافته اند. آنها با مروارید تزئین شده اند ، از نظر رزین مد شده اند و برخی از آنها به معنای واقعی کلمه بیانیه می دهند – مواردی که با بدلیجات پوشانده شده اند ، نه کمتر. در این مرحله ، گیره های مو به قدری محبوب شده اند که اگر می خواهید روند را شروع کنید ، تشخیص اینکه از کجا باید شروع شود کمی ترسناک است. اما به همین دلیل شما ما را دارید.

مطمئن نیستید که چگونه سبک خود را سبک کنید؟ جاستین مرجان آرایشگر می گوید از ویژگی های صورت خود به عنوان راهنما استفاده کنید. او می گوید: “به عنوان مثال ، در اطراف صورت برای قرارگیری بالاتر ، در امتداد همان خط چشم یا ابرو قرار دهید ،” جذابیت. “اگر پشت گوش قرار می گیرید ، در امتداد همان خط استخوان گونه قرار دهید.”

پیش رو ، برخی از کلیپ های مو مورد علاقه خود را که در اینترنت پیدا کرده ایم ، مطمئناً آنها را دوست خواهید داشت.

همه محصولات برجسته Allure به طور مستقل توسط ویراستاران ما انتخاب می شوند. با این حال ، وقتی چیزی را از طریق پیوندهای خرده فروشی ما خریداری می کنید ، ممکن است کمیسیون شرکت وابسته بدست آوریم.

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>