26 بهترین محصولات زیبایی آمازون که 2021 جایزه انتخاب خوانندگان جذابیت را از آن خود کردند

اگر یک خریدار هوشمند زیبایی هستید ، از قبل می دانید که می توانید مارک های بی شماری از محصولات مراقبت از پوست ، آرایش و مو را که به طور قانونی در آمازون فروخته می شوند ، خریداری کنید. (این بدان معناست که آنها یا مستقیماً از آمازون حمل و نقل می شوند و یا توسط خود برند فروخته می شوند و توسط آمازون ارسال می شوند.) چگونه بهتر از این است؟ خوب ، وقتی که ما برندگان جایزه انتخاب خوانندگان 2021 اعلام می شود و برای حمل و نقل سریع در دسترس هستند ، بنابراین به احتمال زیاد به این دلیل است که شما بخاطر ولگردی و قانونی خرید هستید.

26 محصولی که در زیر لیست شده اند در رده بالای کلاس خود قرار دارند و همه شما را تضمین می کنند پوستی نرم ، کره ای ، پوست صورت مرطوب و شبنم و موهای صاف و ابریشمی با استفاده منظم و مداوم دارد. ترکیبی از برندگان جدید را در لیست امسال پیدا خواهید کرد ، از جمله بومی دئودورانت نارگیل و وانیل و دکتر دنیس گروس مراقبت از پوست درمان بدن لایه بردار آلفا بتا و همچنین برندگان قبلی که جذابیت خوانندگان برای همیشه محصولات اصلی را در نظر می گیرند ، مانند ارگنس مرطوب کننده روزانه Natural Glow و آوینو لوسیون مرطوب کننده روزانه.

بنابراین ، دفعه دیگر که از چاله خرگوش خرید آمازون سقوط کردید ، مطمئن شوید که این محصولات زیبایی را که برنده جایزه شده اند – قیمت بسیاری از آنها 10 دلار یا کمتر است – بررسی کنید و آنها را به سبد خرید خود اضافه کنید. و دقیقاً مانند آن ، روال زیبایی شما برای بهتر شدن تازه و تازه شده است.

همه محصولات برجسته Allure به طور مستقل توسط ویراستاران ما انتخاب می شوند. با این حال ، وقتی چیزی را از طریق پیوندهای خرده فروشی ما خریداری می کنید ، ممکن است کمیسیون وابسته به دست آوریم.

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>