24 LGBTQIA + سازندگان زیبایی سیاه برای پیگیری در اینستاگرام

هر زمان که Arrows آرایش جدید بین تصاویر و پروژه ها را آزمایش می کند ، آنها نتایج را برای لذت بردن از همه به اشتراک می گذارند. با این حال ، حتی عکس های چهره برهنه آنها نیز برای دیدن یک لذت است.

@ sebastianrosemarie / اینستاگرام

به حساب خیالات Tumblr نوجوان خود خوش آمدید. مدل سباستین روزماری آرزو می کند که ظاهر پاستلی و کارتونی تزئین کند و آرزو می کنید که آرزو کنید دوباره از آن استفاده کنید.

@ nikkicallowayy / اینستاگرام

نیکی که در اورنج کانتی مستقر است ، غالباً از نور آفتاب کالیفرنیا برای روشن کردن سایه چشم و مژه های سرسبز و بی عیب خود استفاده می کند.

@ ms.bines / اینستاگرام

آری نویسنده ساکن شهر نیویورک است که از زیبایی به عنوان یک رسانه خلاق استفاده می کند. خلاقیت های او با لهجه صورتی مطمئناً باعث می شود نزدیک ترین پالت خود را بگیرید.

@ neonmua / اینستاگرام

این هنرمند گریم که در اینستاگرام با عنوان Based Neon شناخته می شود ، اغلب مارک های زیبایی را با ایجاد ظاهری با محصولات خود مورد توجه قرار می دهد تا آنها را ترغیب به نمایش بیشتر افراد سیاه پوست در رسانه های اجتماعی خود کند. وی همچنین اخیراً کمپین هشتگ #ColourpopMeBLACK را برای کمک به خلاقیت های زیبای زیبای Black به جلب توجه این برند آغاز کرده است.


در مورد چگونگی حمایت از جامعه سیاهان اکنون بیشتر بخوانید:


اکنون ، نگاهی به پشت صحنه بیلی پورتر بیاندازید جذابیت ساقه جلد:

Devon Abelman را دنبال کنید توییتر و اینستاگرام.

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>