23 بهترین محصول برای موهای وز شده 2021 – طبق گفته آرایشگران

در اینجا پایین پایین است نحوه عضویت در نسخه چاپی Allure برای کارهای روزمره ، توصیه ها و ویژگی های زیبایی بیشتر.

به قول معروف هرچه مو بالاتر باشد به خدا نزدیکتر است. اما وقتی که وز وز ناخواسته یا ناخواسته ای را شامل می شود ، به نظر آسمانی نمی رسد. بنابراین ، چه عواملی باعث وز شدن موهای ما می شود و چگونه می توان موهای آن را متوقف کرد؟ جین اتکین ، آرایشگر ، به او می گوید: “موخوره از موی جذب رطوبت در هوا ناشی می شود.” جذابیت. “بنابراین اطمینان حاصل کنید که شما حالت دهنده و ماسک زده اید به موهای شما کمک می کند تا با آن مقابله کرده و آن را مرطوب نگه دارید بدون اینکه بخواهید رطوبت بیرون را جذب کند.”

بسته به نوع موی شما ، تکنیک های خاصی وجود دارد که می توانید از آنها برای اطمینان از روزهای بدون وز استفاده کنید. برای بافتهای صاف و موج دار ، آتكین می گوید استفاده از كرم های حالت دهنده قبل از استفاده از یك ابزار گرم عمل خوبی است. وی می گوید: “اگر شما با اتو مو یا فلتیرن حالت می دهید ، اسپری مو با اسپری مو قبل و مسواک زدن به طولانی شدن مدل و جلوگیری از وز شدن مو کمک می کند.”

به گفته آتکین ، کسانی که بافت فر و موج دار دارند و به دنبال ابزار داغ نیستند ، باید به فکر استفاده از محصولاتی برای موهای مرطوب باشند. اگر اجازه می دهید فرهایتان هوا خشک شود ، او توصیه می کند با استفاده از یک حوله میکروفیبر یا تی شرت نخی قدیمی ابتدا آب اضافی را بیرون بکشید تا روند کار سریعتر انجام شود.

این روزها محصولات زیادی از جمله نرم کننده های مرطوب ، روغن ها ، شامپوها ، حتی دستمال مرطوب برای کمک به شما در دستیابی به موهای بدون وز (یا بیشتر بدون مو) وجود دارد. اما همه محصولاتی که ادعای مبارزه با وز دارند جهانی نیستند و باعث می شوند تمرین ، محصول و حوصله زیادی داشته باشید تا موهای شما مطابق میل شما رفتار کنند.

با کمک چندین آرایشگر ، Atkin ، 21 مورد از بهترین های بازار را جمع آوری کرده ایم.

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>