23 بهترین محصول آرایش ، مو و مراقبت از پوست برای یک آرایش زیبایی پایدار

آنچه در تلاش برای دستیابی به اهداف بیشتر احساس غیرقابل تحقق بود بسته بندی محصولات زیبایی پایدار از اواخر ، به سرعت به یک واقعیت فزاینده تبدیل شده است: مارک های بیشتر و بیشتر محصولات خود را با گزینه هایی به بازار عرضه می کنند دوباره پر کردن ظرف اصلی همانطور که پیش بینی کرده بودیم ، شرکت ها در هر سطح – خطوط کم شناخته شده ایندی ، سازندگان طراحان مراقبت از پوست ، کالاهای اصلی داروخانه ها و موارد دیگر – فراخوان کاهش ضایعات را شنیده اند و آنها آن را نادیده نمی گیرند.

سونیا لوندر ، مشاور ارشد سموم در برنامه جنسیت ، برابری و محیط زیست باشگاه سیرا ، می گوید: “مزایای بسته بندی قابل شارژ کاهش خالص مقدار پلاستیک تولید شده است.” جذابیت. “فقط 9 درصد از پلاستیک های ساخته شده تاکنون بازیافت نشده اند و من انگیزه دارم تا جایی که امکان دارد ردپای محیطی خود را کاهش دهم.”

اولگا کاچوک ، مدیر ارشد ائتلاف بسته بندی پایدار GreenBlue ، به این موضوع می گوید جذابیت که استفاده مجدد از نظر بازیافت و کوددهی به عنوان یک روش زیست محیطی ترجیح داده می شود. او می گوید: “این بدان دلیل است که انرژی و مواد مورد نیاز برای تولید یک بسته تنها یک بار مصرف می شود.” “مصرف کنندگان همچنین به طور فزاینده ای به مشارکت در برنامه های قابل شارژ و قابل استفاده مجدد علاقه مند هستند ، بنابراین این راهی برای مارک ها برای پاسخگویی به نیازهای مشتریان خود است.”

به گفته لوندر ، با این وجود مسئولیت انجام بسته بندی های قابل شارژ نباید فقط به عهده خریدار باشد. “اگرچه بسته بندی قابل شارژ ممکن است در کاهش آلودگی پلاستیک در سطح مصرف کننده م beثر باشد ، این” خرید راه حل ما برای حل این مشکل “- گفتن اینکه افراد چه چیزی را بخرند و چه چیزی را خریداری نکنند – توجه را از مسئولیت شرکت ها و حمایت های دولت ، که منصفانه ترین و م waysثرترین راه ها برای حفاظت از محیط زیست و کاهش تولید پلاستیک است. ” برای کاهش آلودگی پلاستیک و انتشار گازهای گلخانه ای.

یکی دیگر از مزایای محصولات قابل شارژ که باید به طور مستقیم بر بودجه شما تأثیر بگذارد: بیشتر اوقات ، پر کردن مجدد برای هر محصول مشخص ارزان تر از محصول بسته بندی شده زنگ و سوت است.

اما به هر ترتیب ، این یک روند معنادار است که ارزش امتحان آن را دارد و ما 23 گزینه برای شروع داریم. امیدوارم که بسیاری از موارد دیگر وجود داشته باشد که از مد به بنیادی تبدیل شود.

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>