23 بهترین مارک آرایشی و زیبایی آسیایی برای خرید در سال 2021

صنعت زیبایی آمریکا بدون تأثیر زیبایی های آسیایی امروز نخواهد بود. بدون مارک های وارداتی کره ای و ژاپنی مانند خانه اتود، شیسیدو، و هرا، ما شاهد افزایش محبوبیت پیرامون پایه های بالشتک ، رنگ لب های آغشته به لکه های پوستی و پرایمرهای پوست شیشه ای نبودیم. اما مهمتر از همه ، ما باید به آمریکاییان تأثیرگذار آسیایی که دانش ، فرهنگ و دیدگاه های عمیق خود را از طریق وبلاگ ها ، یوتیوب ، اینستاگرام و سایر سیستم عامل های “دموکراتیک” به اشتراک می گذارند ، اعتبار دهیم. در طول چند دهه گذشته ، بسیاری از آنها نفوذ و محبوبیت خود را از طریق کمتر سنتی افزایش داده اند ، در حالی که جریان اصلی صنعت زیبایی (و سرمایه گذاران) فرهنگ و محتوای آنها را “بسیار زیبا” می دانند.

اکنون نیز ، در میان یک صنعت فزاینده پذیرفته و حتی پذیرنده ، هنوز کارهای بیشتری برای انجام وجود دارد. در حقیقت ، بسیاری از این کارها از طریق شبکه های اجتماعی کشف و به اشتراک گذاشته می شوند. تبعیض ضد آسیایی (در بدترین حالت ، خشونت هدفمند و جرایم متنفر) چیز جدیدی نیست. این قرن ها فراگیر بوده است و همه وظیفه دارند خود را در مورد تاریخ بی عدالتی هایی که معمولاً توسط قانون اعمال می شود (به عنوان مثال قانون محرومیت چینی ، اردوگاه های اجباری ژاپنی-آمریکایی و غیره) و نابرابری هایی که اقلیت ها و گروه های حاشیه ای ادامه می دهند ، بیاموزند. هر روز صورت

گرچه مهم است که همیشه از مارکهای تحت مالکیت آسیایی صرف نظر از آنچه در اخبار می بینید حمایت کنید ، سازمانهای بی شماری وجود دارد که مستحق وقت ، پول و پشتیبانی شما در جنگ در حال انجام هستند تا نژادپرستی علیه جزیره اقیانوس آرام آمریکایی آسیایی (AAPI ) انجمن. گفته می شود ، کاملاً ارزش دارد که دستاوردهای بنیانگذارانی که به دنیای زیبایی راه یافته اند و مارک های آرایش و مراقبت از مو را راه اندازی کرده اند که واقعاً نوآورانه هستند و اغلب در خدمت مصرف کنندگان بی توجه هستند ، بزرگداشت. (اگر به دنبال مارک های مخصوص مراقبت از پوست متعلق به آسیا هستید ، ما نیز برای آن داستانی داریم.) و بیشتر اوقات ، این کارآفرینان تربیت های متنوع و میراث غنی خود را به عنوان الهام برای تحقیق دقیق آنها ، به آنها وام می گیرند ، محصولات متفکرانه ای طراحی شده است.

برای ارج نهادن به مشارکت کارآفرینان و متخصصان زیبایی آسیایی در صنعت زیبایی به طور گسترده ، ما برخی از مارک های مورد علاقه آسیایی (با تمرکز بر آرایش و مراقبت از مو) را مورد توجه قرار می دهیم که هر روز شایسته حمایت شما هستند. در اینجا 23 مارکی وجود دارد که ما از آنها پشتیبانی و تقویت می کنیم.

همه محصولات برجسته Allure به طور مستقل توسط ویراستاران ما انتخاب می شوند. با این حال ، وقتی چیزی را از طریق پیوندهای خرده فروشی ما خریداری می کنید ، ممکن است کمیسیون وابسته به دست آوریم.

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>