23 بهترین ضد آفتاب برای چهره شما در سال 2021 – بررسی ویرایشگر

در اینجا پایین پایین است نحوه عضویت در نسخه چاپی Allure برای کارهای روزمره ، توصیه ها و ویژگی های زیبایی بیشتر.

بزرگترین ترفند مراقبت از پوست که ما در آستین خود داریم چیست؟ ضد آفتاب های ایمن البته با SPF 30 یا بالاتر فرموله شده است. ما فقط در مورد پوشیدن آن نمی نویسیم ، بلکه ما هستیم در حقیقت آن را بپوش – مثل هر روز. (بله ، حتی وقتی که باران و گربه ها باران می بارد یا ما روز را در فضای داخلی دنج می گذرانیم.) هر متخصص پوست در جهان درباره اهمیت استفاده روزانه از SPF با طیف گسترده برای محافظت از پوست در برابر آسیب های مضر ، شاعرانه رفتار می کند – باعث اشعه UVA و UVB می شود که منجر به آسیب طولانی مدت آفتاب مانند لکه های آفتاب ، افتادگی پوست ، چین و چروک و غیره می شود.

به عنوان یک یادآوری در مورد اثربخشی ، SPF 30 از 97 درصد اشعه UVB محافظت می کند و SPF 50 حدود 98 درصد و غیره. (SPF 15 فقط در برابر 93 درصد محافظت می کند ، به همین دلیل اکثر متخصصین پوست – و.) جذابیت تیم – حداقل 30 را توصیه کنید.) شواهد کاملاً واضح و روشن است ، بنابراین برای جلوگیری از اثرات فوق الذکر لطف کرده و مرتباً هر چند ساعت مجدداً اقدام کنید – که در بدترین حالت ممکن است با تشخیص سرطان پوست به اوج خود برسد.

اکنون که حقایق را از بین بردیم ، می خواهیم اذعان کنیم که یافتن ضد آفتاب مناسب با نوع پوست و نوع پوست می تواند مشکل باشد. تنظیمات شخصی نیز دامنه را اجرا می کنند – به عنوان مثال ، مواد معدنی در مقابل مواد شیمیایی ، رنگی در مقابل نه – اما برای کمک به شما ، برخی از موارد مورد علاقه ناامن خود را گردآوری کرده ایم ، همانطور که توصیه شده است جذابیت ویراستاران و درم های دارای مجوز هیئت مدیره. این فرمول ها مانند یک رویا سر می خورند ، هرگز آرایش را مختل نمی کنند ، به خوبی کار می کنند همه انواع پوست ، و مهمتر از همه ، اطمینان از سوختن یا صدمه ناشی از اشعه ماورا UV بنفش را ندارید.

در پیش رو ، 23 ضد آفتابی را که به دست آورده اند ، بررسی کنید جذابیت مهر تأیید.

همه محصولات برجسته Allure به طور مستقل توسط ویراستاران ما انتخاب می شوند. با این حال ، وقتی چیزی را از طریق پیوندهای خرده فروشی ما خریداری می کنید ، ممکن است کمیسیون شرکت وابسته بدست آوریم.

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>