23 بهترین سشوار سال 2021 – برترین بررسی های سشوار

شما می توانید سالهای زندگی خود را با یک subpar بروید سشوار و خوب باشید ، اما چرا به چیزی کمتر از بهترین سشوارهای موجود در بازار رضایت می دهیم؟ شما مستحق فوران هوا بدون وز ، پروازهای هوا ، آسیب بیش از حد از گرما و زمان خشک شدن طولانی هستید – و لیاقت آن را دارید که در آسایش خانه خود آن ظاهر بی نقص را بدست آورید.

این کار با داشتن ابزار مناسب برای اجرای آن شروع می شود. اما چه روزانه سشوار بکشید یا هفته ای یک بار سشوار بکشید ، یا بدنبال چیزی برای خشک کردن سریع موهای فرفری خود هستید ، خیلی استرس نداشته باشید. آدیر آبرگل آرایشگر (و مدیر خلاق Virtue) یک نکته ساده برای نوع خشک کن مورد نیاز موهای شما دارد. وی قبلاً گفت: “هنگام خشک کردن موهای فر ، از خشک کن یونی استفاده کنید.” جذابیت “اگر موهای ظریفی دارید که نیاز به حجم بیشتری دارند ، از سشوار سنتی استفاده کنید ، نه یونی.” چند مورد از علاقه مندی های همیشه ما ، مانند مشهور Harry Josh Pro Tools Pro Dryer 2000 ، ارائه می شود هر دو گرمای یونی و غیر یونی که می توانید به سرعت بین آنها جابجا شوید.

نیکی فرارا ، رنگ شناس و صاحب رنگ موی نیکی فرارا در شهر نیویورک ، تأکید بیشتری بر روی محصولات (به عنوان مثال کرم یا اسپری دمنده) که شما با سشوار استفاده می کنید ، دارد. او یک گزینه سبک مانند را توصیه می کند اسپری تنظیم کننده نگهدارنده ساختاری R + Co برای موهای خوب یا یک محصول غنی مانند روغن تاکی مو Fatboy برای موهایی با بافت نرم و ضخیم تر. مدیسون ری گرت ، متخصص رنگ آمیزی در سالن Spoke & Weal در شهر نیویورک ، قبلاً گفت: “گرمای مستقیم مو بدون محافظ گرما باعث کمرنگ شدن رنگ و برنز شدن آن می شود.” جذابیت

علاوه بر این که به عنوان یک مانع محافظتی محافظت می کند و از یکپارچگی موهای شما محافظت می کند ، نازل کنسانتره کلید اصلی دستیابی به نتایج در سطح سالن است. آبرگل قبلا توضیح داد: “این هوا متمرکز شده و به هدایت جریان هوا دقیقاً در مکانی که می خواهید کمک کند.” “این یکی از مهمترین لوازم جانبی هنگام سشوار کشیدن موهای خود است ، به ویژه هنگامی که سعی می کنید در مناطقی که برای دسترسی به آنها سخت است وارد شوید.” کیکی هایتکوتر ، آرایشگر ، همچنین اضافه کرد: این جریان هوای غلیظ به “صاف شدن کوتیکول مو به گونه ای که براق تر و کم وزتر شود” کمک می کند.

نکته دیگر برای جلوگیری از موخوره: حالت دادن به مو را هنوز که هنوز خیس است شروع نکنید. وی می گوید: “من معمولاً قبل از شروع سشوار کشیدن با برس گرد موها را با دست خشک می کنم – وقتی موها حداقل 80 درصد خشک هستند.” جذابیت آرایشگران به طور معمول استفاده از برس موی گراز را برای نرمترین نتیجه توصیه می کنند.

برای شروع ، ما بهترین سشوارها را برای انواع موها جمع آوری کرده ایم – همانطور که توسط آرایشگران حرفه ای و جذابیت سردبیران – این به شما کمک می کند اهداف موهای خود را محقق کنید. به ما اعتماد کنید: کیفیت در مورد سرعت ، دوام و انفجار بمب تفاوت زیادی ایجاد می کند.

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>