23 بهترین تخفیف سشوار از Amazon Prime Day 2021: Revlon، T3، and Ghd

گزینه دیگری در ابزارهای داغ خانواده است قلم موی یک مرحله ای قابل جدا شدن Pro Signature و سشوار، که در سه اندازه مختلف بشکه از جمله این گزینه یک و نیم اینچی موجود است. سر برس برای ذخیره سازی راحت یا مسافرت جدا می شود.

فلیترون زیر 50 دلار

تصویر ممکن است حاوی: تیغه ، سلاح ، تیغ و سلاح باشد

آهن تخت Remington Pro Wet2style

تصویر ممکن است حاوی: سلاح ، سلاح ، تیغه ، تیغ ، چاقو و نامه بازکن باشد

آهن گرم تخت دیجیتال سرامیکی سری ابزارهای داغ ، 1 اینچ

آهن تخت ضد استاتیک Remington با صفحات سرامیکی شناور

وقتی زمان به نفع شما نیست و شما باید موهایتان را سریع خشک کنید ، از سشوار کشیدن صرف نظر کنید و مستقیماً به اتو صاف بروید آهن تخت Pro Wet2style Remington. سیستم تخلیه بر روی دستگاه باعث رطوبت اضافی موهای خشک می شود زیرا باعث صاف شدن و گرم شدن سبک می شود.

برای نرم تر شدن رشته ، اتو تخت دیجیتال سرامیکی Hot Tools Signature Series پوشانده اید؟ صفحات سرامیکی گرما را به طور مساوی توزیع می کنند و داغ می مانند تا بتوانید در کمتر پاس موها را صاف کنید.

صفحات شناور در تخت ضد استاتیک رمینگتون آهن امکان سر خوردن راحت تر و وز شدن کمتر را فراهم می کند. این صفحات همچنین کمی بیشتر از سایر گزینه های فلتیرن هستند بنابراین شما می توانید همزمان بخشهای بیشتری از مو را حالت دهید.

فلیترون زیر 100 دلار

تصویر ممکن است حاوی: سیلندر

Paul Mitchell Pro Tools Express Ion Style + Seramic Flat Iron

آهن سبک Panasonic Nanoe 1 “

اتوی تخت حرفه ای G2 1 “Chi

اگر آماده هستید که از مرحله خشکی عبور کنید و یک تجربه سالن آرایش کامل را در خانه خود تجربه کنید ، برخی دیگر از معاملات ابزارهای داغ را که در طول اجرای دو روزه Amazon Prime Day اتفاق می افتد ، بررسی کنید. با گرم شدن 60 ثانیه و لبه های گرد ، Paul Mitchell Pro Tools Express Ion Style + Seramic Flat Iron سبک های صاف و موج دار را در هیچ زمانی ایجاد می کند.

در یادداشت مشابه ، آهن سبک Panasonic Nanoe 1 “ ایده آل برای به نظر می رسد همه کاره است. این آهن از فناوری نانو برای جذب رطوبت از هوا و تزریق دوباره آن به موها استفاده می کند تا لطیف تر ، براق تر و نرم تر باشد. اگر به طور تصادفی فراموش نکنید که ابزار را خاموش کنید ، یک ویژگی خاموش شدن خودکار وجود دارد که بعد از یک ساعت شروع به کار می کند.

اتوی تخت حرفه ای Chi G2 1 “ در 40 ثانیه تا 425 درجه گرم می شود. برای تعیین بهترین تنظیمات برای بافت موهای خود ، محدوده های دمای کدگذاری شده بر روی رنگ را دنبال کنید. رنگ آبی از صفر به 370 درجه می رسد و برای موهای ظریف و شکننده ایده آل است. رنگ سبز برای بافتهای متوسط ​​و موج دار تا 395 درجه می رسد – و برای موهای درشت از 400 تا 425 شماره گیری کنید.

چوب های پیچش یا حلقه زنی

تصویر ممکن است حاوی: بند باشد

میله پیچش یا حلقه زنی بدون کلیپس 1.5 اینچی Sultra Bombshell Collection

Curl CHI Spin N در رزگلد

تصویر ممکن است حاوی: ابزار باشد

Drybar The Iron Style یکتایی قابل تعویض

میله حلقه ای بدون کلیپس Sultra، که بخشی از مجموعه Bombshell آن است ، سریع شما را به برخی موج های ساحلی می رساند. اگر بشکه ای در معرض نور قرار ندارید را بدهید Chi Spin N Curl آهن چرخش ایده چسباندن موهایتان به داخل کمی ترسناک است ، اما امواج سریع تشکیل شده باعث می شود ارزش امتحان کردن داشته باشد. اگر کسی هستید که تغییر سبک مداوم را دوست دارید ، آهن سبک یکتایی قابل تعویض Drybar به احتمال زیاد سرعت شماست برای حلقه های کلاسیک بین بشکه های یک اینچ و یک و یک چهارم اینچ تعویض کنید یا از موج برای سبک های ساحلی استفاده کنید.

بشکه باریک مخروطی Remington Curling Wand

تصویر ممکن است حاوی: ماشین ، شهر ، شهر ، ساختمان ، شهری و کلان شهر باشد

ابزار پیچش موی سرامیکی 3 در 1 Paul Mitchell Pro Tools Express Ion Unclipped

دور مو بپیچید بشکه مخروطی باریک مخروطی Remington و شکل طبیعی ابزار باعث ایجاد حجم در ریشه و پیچش محکم تری در انتهای آن می شود.

استفاده از ابزار پیچش موی سرامیکی 3 در 1 Paul Mitchell Pro Tools Express Ion Unclipped به موهای خود کمی بدن. همراه با سه بشکه قابل تعویض برای مارپیچ ها و سبک های مختلف.

هنوز چیزهای زیادی برای انتخاب وجود دارد ، اما بیش از حد غرق نشوید. فقط مطمئن شوید که حرکت خود را قبل از تمام شدن آن در 22 ژوئن در نیمه شب PT انجام دهید. و اگر هنوز عضو Amazon Prime نیستید ، اکنون برای استفاده از این پس اندازهای بزرگ ، ثبت نام کنید.


در آمازون چیزهای زیادی برای خرید وجود دارد. در اینجا چند ایده وجود دارد:


و اکنون ، بیایید نگاهی به حماسی ترین لحظات مو در تاریخ بیندازیم:

Allure را دنبال کنید اینستاگرام و توییتر، یا مشترک شدن در خبرنامه ما برای داستان های زیبایی روزانه که به صندوق ورودی شما تحویل داده می شوند.

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>