22 بهترین ضد آفتاب برای رنگ های تیره پوست در سال 2021 – بررسی ویرایشگر

یک تصور غلط مراقبت از پوست به شدت مضر که فقط نمی میرد این است که کسانی که رنگ پوستشان تیره است نیازی به پوشیدن ندارند ضد آفتاب روزانه. اکنون ملانین ممکن است جادویی باشد ، اما همین نیست مقاوم در برابر آفتاب رنگ پوست شما مهم نیست ، شما باید هر روز از کرم ضد آفتاب استفاده کنید – حتی وقتی هوا ابری است یا در خانه نیستید.

پرش مکرر ضد آفتاب خطر ابتلا به سرطان پوست را افزایش می دهد. میشل هنری ، متخصص پوست و موی معتبر در شهر نیویورک می گوید حتی اگر انواع پوست تیره از برخی محافظت های طبیعی در برابر نور ماورا UV بنفش برخوردار باشد ، بالاترین سطح ممکن SPF 13 است که کمتر از سطح توصیه شده SPF 30 است. افراد با پوست تیره ممکن است کمتر مستعد ابتلا به سرطان پوست باشد ، اما هنری می گوید: “هنگامی که مبتلایان به پوست تیره تر مبتلا به سرطان پوست می شوند ، عواقب آن معمولاً بدتر است ، به این دلیل که در مراحل بعدی یافت می شوند.”

علاوه بر افزایش خطر ابتلا به سرطان پوست ، کرم های ضد آفتاب فوق می توانند هرگونه هایپرپیگمانتاسیون موجود را نیز بدتر کنند. اگر می خواهید از طریق روش های درمانی حتی رنگ پوست خود را حفظ کنید ، چه فایده ای دارد که از ضد آفتاب استفاده نمی کنید؟ شما در نهایت هر نقطه تاریکی را که می خواهید اتفاق بیفتد برعکس می کنید.

اعلامیه خدمات عمومی به کنار ، بیایید با آن روبرو شویم: همه ضد آفتاب ها یکسان ساخته نشده اند. بسیاری از گزینه های موجود در بازار با در نظر گرفتن رنگ پوست تیره فرموله نشده اند ، بنابراین در نهایت گچ به نظر می رسند. و چه کسی می خواهد شبح به نظر برسد؟ بسیاری از فرمول ها همچنین پوست را چرب نشان می دهند ، که همچنین ایده آل نیست.

“یکی از خصوصیات محافظتی پوست تیره – و دلیل اینکه ما این پوست شکننده را پیدا نمی کنیم – این است که پوست ما ضخیم تر و چربی ساز است ، [which] کوری هارتمن ، متخصص پوست ، دارای مجوز هیئت مدیره ، می گوید که برای مدت طولانی تری جوان خواهد ماند.

ضد آفتاب های بیشتری که به طور یکپارچه با رنگ های تیره تركیب می شوند در بازار ظاهر می شوند ، بنابراین یكی از این فرمول ها را امتحان كنید تا پوست شما در برابر اشعه خورشید محافظت شود – بدون آنكه باقی مانده ای از رنگ سفید دیده شود.

همه محصولات برجسته Allure به طور مستقل توسط ویراستاران ما انتخاب می شوند. با این حال ، وقتی چیزی را از طریق پیوندهای خرده فروشی ما خریداری می کنید ، ممکن است کمیسیون شرکت وابسته بدست آوریم.

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>