21 بهترین پیشنهاد فروش Ulta Beauty Summer Summer 2021: Maybelline، Bondi Sands، GHD

در حالی که ما از تعطیلی قریب الوقوع عزاداری می کنیم لوازم آرایشی بکا (فقط ما نیستیم ، درست است؟) ، ما از هر فرصتی برای فروش مجدد برخی محصولات مورد علاقه خود استفاده خواهیم کرد ، مانند این مومیایی کننده لب ، چربی و هیدرا لایت که با اسید هیالورونیک تزریق شده است. فوراً لبهای خشک را در مخلوط مرطوب کننده کره انبه ، روغن دانه جوجوبا و عطر و طعم انبه آبدار خیس می کند و رنگ زیبایی و لطیف در هر دو اسپری (فوشیای صورتی) و سورج (مرجان گرم) به جا می گذارد.

معاملات مراقبت از مو

تصویر ممکن است حاوی: بطری ، شیکر و شامپو باشد

نرم کننده نرم کننده Redken All

Hot Tools حرفه ای طلا مشکی یک مرحله ای قابل جدا شدن در پس زمینه سفید

Hot Tools حرفه ای طلا مشکی انفجار یک مرحله ای

اسپری رنگی Wow Dream Coat Supernatural روی زمینه سفید

اسپری Supernatural کت رنگی واو

این امتحان شده و درست است سرخ شده کلیه نرم کننده های نرم (و برنده چند ساله Readers ‘Choice) از محبوبیت خوبی برخوردار است که موهای خشک و آسیب دیده را به زندگی باز می گرداند – اصلاح قسمت های فرسوده ، مدیریت موخوره و افزودن براقیت و درخشش. نگران نباشید ، شامپوی سازگار نیز در فروش است.

در همان حال بهترین برنده زیبایی ابزارهای داغ حرفه ای خشک کن برس یک مرحله ای تزریق شده با ذغال طلای طلای 24K ، با خشک کردن و حالت دادن به یکباره موهای خود ، در جوش زدن صاف کننده وز ، افزودن حجم و کاهش آسیب های گرما ، در وقت بی نظیر شما صرفه جویی می کند.

وز وز تابستان با آن مطابقت ندارد رنگ واواسپری Dream Coat Supernatural که به دلیل توانایی های جدی در ضد آب و صاف کردن ، جایزه بهترین زیبایی را از آن خود کرد. جذابیت جسیکا چیا ، سردبیر ، توصیه می کند قبل از اینکه رشته های لعنتی خود را اسپری کنید ، موهای خود را کمی خشک کنید (20 دقیقه صبر کرد) و محصول را با سشوار فعال کنید. گرما “پلیمرهای اتصال متقاطع” را تنظیم می کند که به عنوان یک شنل رطوبت گیر برای هر رشته مو عمل می کند.

سشوار GHD Helios Performance در پس زمینه سفید

سشوار GHD Helios Performance

Matrix Total Results شامپو بدون سولفات زنده را روی زمینه سفید نگه دارید

نتایج کل ماتریکس شامپوی من را بدون سولفات زنده نگه دارید

GHDسشوار Helios Performance معامله واقعی است. نیاز به اثبات دارید؟ این ابزار شیک با جزئیات طلا سرعت جریان هوا 75 مایل در ساعت را برای خشک کردن سریع و زمزمه آرام از طریق یک نازل دقیق و باریک منفجر می کند. به تعداد پروازهای کمتر فکر کنید و درخشش بیشتری داشته باشید.

آیا رنگ شما کم رنگ می شود؟ نه اگر ماتریسکل نتایج شامپو من را زنده بدون سولفات نگه دارید در مورد آن حرفی برای گفتن دارد. پاک کننده ملایم ، که به یک کف دوست داشتنی و شیری تبدیل می شود ، مانند یک ورقه ورقه برای حفظ نشاط رنگ شما تا 21 بار شستشو هنگام استفاده از کل سیستم Keep Me Vivid ، که شامل تهویه مطبوع ، درمان ترک ، و اسپری لمینیت. بعلاوه ، اگر برای Laverne Cox به اندازه کافی خوب باشد ، قطعاً برای ما نیز کافی است.

نرم کننده مرطوب کننده Ouidad Curl Quencher در زمینه سفید

نرم کننده مرطوب کننده Ouidad Curl Quencher

خشک کن مادون قرمز Eva NYC Spectrum در زمینه سفید

خشک کن مادون قرمز Eva NYC Spectrum

با تیم تقویت کننده و تقویت کننده رطوبت از پانتنول ، جلبک ها ، اسیدهای آمینه گندم و گلیسیرین ، اویدادنرم کننده مرطوب کننده Curl Quencher کوتیکول های شما را مهر و موم می کند بنابراین نفوذ رطوبت به فرهای شما و ایجاد وز موی ناخواسته بسیار دشوارتر است. بگذارید وقتی دوش دارید دو دقیقه بماند یا مقدار کمی از آن را به عنوان درمان ترک در انتهای خود بگذارید.

اوا نیویورکخشک کن مادون قرمز Spectrum Farmer خشک کن متوسط ​​شما نیست. این ابزار داغ صورتی رنگ پاستل از چیزی به نام “پرتو قرمز فن آوری طیف مادون قرمز دور” برای گرم کردن موهای شما به منظور محافظت از کوتیکول خارجی استفاده می کند. هوشمند ، درست است؟ همچنین با یک فیلتر پرز قابل جابجایی ، کنسانتره ، پخش کننده و قلاب آویز برای ذخیره سازی آسان همراه است.

در حالی که امیدواریم توصیه های ما را دوست داشته باشید ، در صورت تمایل می توانید بقیه معاملات انجام شده را بررسی کنید ulta.com همین الان از طریق 4 جولای – و برای جدید بودن قفسه های کابینت و حمام خود را پاک کنید.


حال و هوای خرید بیشتر دارید؟


اکنون ، برنامه 10 دقیقه آرایش نسا بارت ، همراه با کک و مک جعلی را تماشا کنید:

Allure را دنبال کنید اینستاگرام و توییتر، و مشترک شدن در خبرنامه ما برای داستان های زیبایی روزانه که به صندوق ورودی شما تحویل داده می شوند.

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>