21 بهترین ضد آفتاب برای صورت و بدن شما 2021 – بررسی

در حالی که همه ما برای کمک به جلوگیری از شیوع COVID-19 ، فاصله اجتماعی را تمرین می کنیم ، اما محافظت از خود در برابر اشعه های مضر UV همچنان مهم است. (بله ، این به معنای پوشیدن است ضد آفتاب هنگامی که برای کارهای ضروری و استفاده از SPF در خانه از خانه خارج می شوید زیرا شیشه استاندارد هنوز شما را در معرض برخی از اشعه های مضر خورشید قرار می دهد.)

قرار گرفتن در معرض اشعه ماورا بنفش می تواند منجر به چندین مسئله پوستی مانند هایپرپیگمنتیشن ، التهاب ، خطوط ریز و – در بدترین حالت – سرطان پوست شود. بنابراین ، یافتن یک ضد آفتاب خوب یک امر ضروری است – و عوامل مختلفی باعث ایجاد یک ضد آفتاب خوب می شوند.

اول ، شما می خواهید که حداقل SPF 30 باشد. پیش از این دیوید کولبرت متخصص پوست در شهر نیویورک گفته بود جذابیت که این همان چیزی است که آکادمی پوست آمریکا توصیه می کند زیرا از نظر بالینی میزان محافظت کافی برای کاهش اثرات سوverse نور خورشید ثابت شده است.

شما همچنین می خواهید یک ضد آفتاب معدنی یا “فیزیکی” در نظر بگیرید. الیزابت تانزی ، متخصص پوست و بنیانگذار و مدیر Capital Laser & Skin Care در مریلند به این موضوع گفته است جذابیت که اینها روی سطح پوست می نشیند تا اشعه های مضر خورشید را منحرف کند.

تانزی همچنین توصیه می کند تقریباً یک لیوان شیشه ای برای کل بدن و یک عروسک به اندازه یک سکه برای صورت استفاده کنید ، که باید هر دو ساعت دوباره استفاده شود.

با در نظر داشتن این نکات ، وقت آن است که با برخی از ابتکاری ترین گزینه های موجود ، بازی SPF خود را ارتقا دهید. روزهایی که استفاده از کرم ضد آفتاب به معنای استفاده از ماسک چرب و مسدود کننده منافذ با نوعی لکه های خاکستری و آشکار است ، گذشته است. نسل بعدی ضد آفتاب ها نه تنها باعث آزار دهنده های معمول نمی شوند ، بلکه برخی از فرمول های سطح بعدی حتی مزایای بیشتری نیز به همراه می آورند: درخشندگی ، رطوبت و درخشش مصنوعی ، به ذکر چند مورد.

بنابراین خواه فرمولی را با زنگ و سوت انتخاب کنید یا به پیشرفت کلاسیک ها پایبند باشید ، یک چیز مسلم است: هیچ بهانه ای وجود ندارد که از پوست خود محافظت لازم را نکنید. ادامه مطلب را برای موارد دلخواه خود بخوانید. ما تا آنجا پیش خواهیم رفت که بگوییم اینها در واقع باعث می شود شما منتظر استفاده از ضد آفتاب باشید.

همه محصولات برجسته Allure به طور مستقل توسط ویراستاران ما انتخاب می شوند. با این حال ، وقتی چیزی را از طریق پیوندهای خرده فروشی ما خریداری می کنید ، ممکن است کمیسیون شرکت وابسته بدست آوریم.

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>