21 بهترین سرم اسید هیالورونیک سال 2021 – ویرایشگر و بررسی های تخصصی

در اینجا پایین پایین است نحوه عضویت در نسخه چاپی Allure برای کارهای روزمره ، توصیه ها و ویژگی های زیبایی بیشتر.

هنگامی که نوبت به گرفتن پوستی مرطوب و مرطوب می رسد ، تعداد کمی از محصولات به بهترین وجهی از سرم های اسید هیالورونیک ارائه می دهند. در حالی که این واقعیت که “اسید” 50 درصد نام را تشکیل می دهد اسید هیالورونیک، گول نخورید که این ماده برای همه مناسب نیست. در حقیقت ، این ماده به طور طبیعی توسط بدن ما تولید می شود و تا 1000 برابر وزن خود را در آب نگه می دارد.

با این حال ، سطح اسید هیالورونیک پوست شما با افزایش سن کاهش می یابد ، بنابراین اگر می خواهید سد رطوبت خود را حفظ کنید و سطح آبرسانی را بالا ببرید ، ممکن است بخواهید که محصولات روغنی HA را در برنامه روزانه مراقبت از پوست خود بگنجانید.

“[Hyaluronic acid] “در نگه داشتن آب و دادن انعطاف پذیری و استحکام پوست بسیار عالی است” ، جذابیت. وی افزود: “این نه تنها به زیبایی پوست کمک می کند ، بلکه به بهترین وجهی نیز کمک می کند. ما می توانیم برای کمک به بازیابی حجم از دست رفته اسید هیالورونیک را به لایه های عمیق پوست تزریق کنیم ، اما در کرم ها و سرم ها نیز می تواند شگفتی هایی برای جوان سازی ایجاد کند. و آبرسانی

حتی وقتی به ماه های گرمتر می رویم ، پوست ما احتمالاً رطوبت اضافی را می خواهد تا در مقابل آفتاب خنثی شود. در اینجا ، ما 21 مورد را ارائه می دهیم بهترین سرم های اسید هیالورونیک تا در تمام طول سال TLC جدی به پوست خود بدهید.

همه محصولات برجسته Allure به طور مستقل توسط ویراستاران ما انتخاب می شوند. با این حال ، وقتی چیزی را از طریق پیوندهای خرده فروشی ما خریداری می کنید ، ممکن است کمیسیون شرکت وابسته بدست آوریم.

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>