21 بهترین حوله حمام سال 2021 – حوله های حمام نرم ، کرکی و لوکس

خانه مطمئناً جایی است که قلب در آن قرار دارد – اما در آن زندگی زیبایی ما نیز وجود دارد. بنابراین ، ما با ویراستاران در AD همکاری کردیم تا چندین نکته عالی در زمینه طراحی ، روندها و ترفندهای مناسب برای ساخت سرویس های بهداشتی ، دوش و غرفه های شما را به شما ارائه دهیم. برای بیشتر شبیه به این ، اینجا کلیک کنید.

با گذشت زمان بسیار زیادی در خانه طی یک سال گذشته ، بر قسمتهای خوب و بد فضاهای ما تأکید شده است. بدون شک در طراحی مجدد خانه افزایش یافته است و همه گیری ، روش دوش گرفتن و استحمام – احتمالاً برای همیشه – را تغییر داده است. از آنجا که بسیاری از اتاق خواب ها به دفتر خانه تبدیل شده اند ، حمام ها جایی است که بسیاری از ما برای لحظه ای سکوت و آرامش در آن عقب نشینی می کنیم. و برای کسانی که قصد دارند آن را به واحه ای برای مراقبت از خود تبدیل کنند ، همه جزئیات مهم است – تا حوله ها.

از نظر فروتن ما ، یک حوله می تواند یک تجربه آرامش بخش در استحمام را ایجاد کند یا از بین ببرد. با استفاده از یکی از اشتباهات ، پوست شما حتی پس از شدیدترین دوش گرفتن می تواند احساس خشکی و خراشیدگی کند. اما درست ملافه حمام کرکی می تواند احساس احیا و لطافت پوست شما را ایجاد کند و موهایی را که با شامپو تازه شسته شده و براق و برافروخته می کند ، انگار که تازه یک دمیدن حرفه ای داشته اید. و این حتی اشاره ای به اثر متعالی پیچیدن خود را در راحتی نرم یک حوله حمام بزرگ و کرکی نمی کند – کافی است که شما را به یک چشم بر هم زدن ذهنی به لوکس ترین هتل های پنج ستاره منتقل کنید.

ما قبلاً در مورد چگونگی ایده آل بودن یک حوله میکروفیبر بسیار نرم برای موهایتان نوشتیم ، زیرا مواد ملایم و با اصطکاک کم قادر است رطوبت را بدون زبری کوتیکول از بین ببرد. (توجه: فقط مطمئن شوید که موهایتان را به جای مالش لک کرده اید ، زیرا موهای شما باعث شکستگی و شکاف انتهایی آن می شود.)[ووقتیصحبتازمراقبتازپوستمیشود،جوشوازایکنر،مدیرتحقیقاتزیباییوبالینیدرپوستدربیمارستانMountSinaiدرشهرنیویورکمیگویدکهالیافنرممانندپنبهبرایکاهشاصطکاکمضررویپوستبسیارمناسباست[AndwhenitcomestoskincareJoshuaZeichnerthedirectorofcosmeticandclinicalresearchindermatologyatMountSinaiHospitalinNewYorkCitysaysthatsoftfiberslikecottonaregreatforreducingharmfulfrictionontheskin

بنابراین ، خواه به دنبال مجموعه ای جدید از حوله ها برای بازآفرینی محیطی مانند آبگرم در خانه باشید ، یا بخواهید دست خود را در ظاهر حمام امتحان کنید ، 22 حوله فوق العاده جاذب جمع کرده ایم. ، کرکی و مستقیم به خود متمایل می شود.

همه محصولات برجسته Allure به طور مستقل توسط ویراستاران ما انتخاب می شوند. با این حال ، وقتی چیزی را از طریق پیوندهای خرده فروشی ما خریداری می کنید ، ممکن است کمیسیون وابسته به دست آوریم.

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>