21 بهترین آرایشگر برای ذخیره تمام محصولات شما در

خانه مطمئناً جایی است که قلب در آن قرار دارد – اما در آن زندگی زیبایی ما نیز وجود دارد. بنابراین ، ما با ویراستاران در AD همکاری کردیم تا چندین نکته عالی در زمینه طراحی ، روندها و ترفندهای مناسب برای ساخت سرویس های بهداشتی ، دوش و غرفه های شما را به شما ارائه دهیم. برای بیشتر شبیه به این ، اینجا کلیک کنید.

ما قفسه های پر آب و یخچال های مخصوص مراقبت از پوست را دیده ایم و از نزدیک می دانیم که یافتن بهترین ها چقدر سخت است برگزار کنندگان آرایش غرور خود را ساده کنید. فضای محدود و جریانی بی پایان از عرضه جدید محصولات هیجان انگیز به این معنی است که مجموعه های آرایش و مراقبت از پوست ما بسیار سریعتر از فضایی که ما برای ذخیره آن داریم رشد می کنند. اما میز پیشخوان شما دیگر نباید دریایی از لوازم زیبایی و برس باشد ، زیرا ما راه حل های مناسب داریم.

تا روزی که همه ما سرویس بهداشتی پر زرق و برق Huda Kattan را داشته باشیم ، سازمان دهندگان آرایش را انتخاب می کنیم. اینها برگزارکنندگان زیبایی می تواند به مرتب سازی بسیاری از محصولات (بسیاری ، بسیاری) در فضاهای ذخیره سازی کارآمد کمک کند که اتفاقاً برای چشم ها نیز آسان نیست.

بهترین خبر؟ فضای محدود کشو حتی از آنجا که این طراحی های زیبا برای نمایش ساخته شده اند نیز مسئله ای نیست. آنها نه تنها برای پایه های شما ، پالت های سایه چشم ، لب ها و برس های آرایش ، بهینه سازی می کنند ، بلکه بهداشتی تر از ریختن همه چیز در کیسه بوم و امید به هیچ نشتی نیستند. دفعه دیگر که دچار این خارش سازمانی شدید یا بر اثر نیاز ماری کوندو برای مرتب شدن برطرف شدید ، به یکی (یا چند مورد) از این راه حل های ذخیره سازی برای محصولات زیبایی مورد علاقه خود مراجعه کنید.

ما بهترین سازمان دهنده های آرایش ، از جمله جعبه های بامبو آبگرم مانند ، کیت های Caboodles قدیمی ، کشوهای پلاستیکی شفاف و موارد دیگر را گردآوری کرده ایم. برای هر بودجه ، هر نوع سلیقه طراحی و هر دستشویی در اندازه ، چیزی در نظر گرفته شده است. بنابراین پیش برو – اولین قدم را به سمت شسته شدن پوچی خود بردار. روال زیبایی شما (و میز پیشخوان شما) از شما تشکر می کند.

همه محصولات برجسته Allure به طور مستقل توسط ویراستاران ما انتخاب می شوند. با این حال ، وقتی چیزی را از طریق پیوندهای خرده فروشی ما خریداری می کنید ، ممکن است کمیسیون وابسته به دست آوریم.

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>