19 بهترین پایه برای پوست بالغ در سال 2021

صرف نظر از سن ، پایه و اساس مناسب شما به احتمال زیاد پایه ای است که با استتار کردن نگرانی های منحصر به فرد پوست ، در عین حال که به شما یک پایان بی عیب و نقص می دهد ، استتار می کند. با این حال ، زمانی فرا می رسد که ممکن است بخواهید در یکی از این موارد ثبت نام کنید بهترین پایه ها برای پوست بالغ که بازار ارائه می دهد. ما اینجا هستیم تا بهترین گزینه ها را برای شما راهنمایی کنیم که مواردی مانند خطوط ریز ، چین و چروک و بافت ناهموار را برطرف می کند – می دانید ، همه چیزهایی که به طور طبیعی اتفاق می افتند ، هنگامی که شما به اندازه کافی طولانی زندگی می کنید تا تجربه و خرد بی نهایت را بدست آورید ، اتفاق می افتد.

هرچه پیرتر می شوید ، چهره شما حالت بافتی پیدا می کند ، اما این جای نگرانی نیست. شما فقط باید بدانید که هنگام انتخاب محصولات آرایشی برای خرید چه چیزی با آن سر و کار دارید. فیونا استایلز ، هنرمند گریم ، توضیح می دهد: “خطوط ظریف – یا نه چندان ظریف – منافذ بزرگتر می تواند باعث شود که فونداسیون در بهترین حالت شبیه ماسک و در بدترین حالت به طرز باورنکردنی ناخوشایند باشد.” “پیدا کردن یک [hydrating] پایه ای که به پوست ذوب می شود برای تازه به نظر رسیدن از اهمیت بالایی برخوردار است. هر چیز بیش از حد سنگین به صورت خطوطی حل و فصل می شود و برعکس آنچه می خواهید انجام می دهد. ”

هنرمند گریم ، تونی تولو ، توصیه می کند پایه های مایع را انتخاب کنید ، زیرا آنها “بیشتر شبیه پوست دوم” عمل می کنند و وقتی به کاربرد می رسند ، به فلسفه “کمتر کمتر است” متمایل می شوند. (وقتی این لیست را بخوانید منظور ما را خواهید فهمید)

هنگامی که به فرمول رویای خود رسیدید ، نکته اصلی این است که فقط در مناطقی که بیشتر از همه نیاز به پوشش دارید ، پایه ایجاد کنید ، به جای اینکه آن را روی همه قسمتها بزنید ، که به گفته نیک باروز ، آرایشگر می تواند “شدید” باشد. Tulve پیشنهاد می کند که با انگشتان خود روی محصول ضربه بزنید ، در صورت لزوم با هم مخلوط شوید و از حداقل پودر استفاده کنید – زیرا می تواند روی خطوط و بافت تأکید کند ، همان چیزهایی که احتمالاً سعی در کمرنگ شدن آنها دارید.

اکنون که به سطح پایین رسیده اید ، ما 19 مورد از بهترین پایه های پوست بالغ را که توسط هنرمندان باتجربه آرایش انتخاب شده است ، به شما ارائه می دهیم. بیشتر این گزینه ها با ترکیبات تقویت کننده رطوبت همراه هستند که هرگز منجر به اتمام مواد کیکی نمی شوند و برای افزایش زیبایی ذاتی پوست پیر ایده آل هستند.

همه محصولات برجسته Allure به طور مستقل توسط ویراستاران ما انتخاب می شوند. با این حال ، وقتی چیزی را از طریق پیوندهای خرده فروشی ما خریداری می کنید ، ممکن است کمیسیون شرکت وابسته بدست آوریم.

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>