19 بهترین معامله از فروش تابستانی Sephora 2021: یکشنبه رایلی ، فورو ، بریگو

اگرچه از نظر فنی فقط یک هفته و نیم به تابستان مانده ایم ، این فصل در حال حاضر معاملات خوبی را برای ما به ارمغان آورده است تا آرزوی بی پایان ما را برای محصولات عالی مراقبت از پوست ، آرایش و مراقبت از مو تغذیه کند. Sephora برای اینکه شیرین آخر هفته 4 جولای ما باشد ، با فروش تابستانی چهار روزه در بسیاری از مارک ها و محصولات مورد علاقه ما را برکت می دهد.

بین امروز و 5 جولای، خریداران می توانند تا 50٪ تخفیف در محصولات مارک های معروف از جمله صرفه جویی کنند [50percentoffproductsfrompopularbrandsincludingزیبایی فنتی، زوال شهری، نوار خشک، و بریژئو. مجموعه محصولات در واقع بهترین بهترین کالاهایی است که این مارک ها ارائه می دهند و زمان بندی برای برخی از پیشنهادات نمی تواند عالی باشد. گزینه های زیادی برای آرایش ضد ذوب وجود دارد که شما را از طریق موج گرما حمل می کند ، یا اگر ترجیح می دهید تا پاییز بدون آرایش باشید ، می توانید موارد مورد علاقه خود را برای مراقبت از پوست در حالی که قیمت پایین است ، دوباره پر کنید.

چیزهای زیادی برای انتخاب وجود دارد ، اما آخر هفته طولانی را برای مرور خواهید داشت ، وقت خود را اختصاص دهید. برای کمک به شروع کار ، برخی از معاملات مورد توجه ما را جلب کردیم.

معاملات آرایشی

به این پایه های فرسوده نگاه کنید از این لوازم آرایشی است، زیبایی فنتی، Smashbox، و پای تا در روزهای سگ تابستان چهره شما تازه به نظر برسد. رژ لب مایع با ماندگاری طولانی مدت Lancome’s L’Absolu Lacquer همچنین ساعتها در کنار پایه شما قرار می گیرد. براقیت با براقیت بالا در 25 رنگ روشن و خنثی متناسب با تمام حالات آرایش تابستانی شماست.

اگر اخیراً بیشتر به آرایش چشم علاقه دارید ، با پاستیل های زیبا در این زمینه آزمایش کنید پالت ماوراlet بنفش برهنه Urban Decay. و هنگامی که ظاهر خود را قفل کردید ، فراموش نکنید که آن را تنظیم کنید و با آن فراموش کنید اسپری تنظیم کننده آرایش Glamglow.

پالت ماوراlet بنفش برهنه پوسیدگی شهری در پس زمینه سفید

پالت ماوراlet بنفش برهنه پوسیدگی شهری

کانسیلر 12 ساعته ضد آب Tarte Amazonian Clay

کانسیلر 12 ساعته ضد آب Tarte Amazonian Clay

این پوست شما را آرایشی می کند اما پایه ای بهتر در پس زمینه سفید است

این باعث زیبایی شما می شود

بنیاد لباس بلند Long Fitness Beauty Filt'r Hydrating روی پس زمینه سفید

بنیاد لباس بلند Fenty Beauty Pro Filt’r Hydrating

Smashbox Studio Skin 24 ساعته پوشش کامل ضد آب در زمینه سفید

Smashbox Studio Skin 24 ساعته پوشش ضد آب کامل

ممکن است تصویر حاوی موارد زیر باشد:

رژ لب مایع با ماندگاری طولانی Lancome L’Absolu Lacquer

اسپری تنظیم کننده آرایش Glamglow Glowsetter در بطری صورتی داغ و روی زمینه سفید

اسپری تنظیم کننده آرایش Glamglow Glowsetter

معاملات مراقبت از پوست

پوستی صاف و شفاف هدفی است که می توانیم از آن در طول سال پیروی کنیم ، بنابراین یک بطری از آن را بردارید پاک کننده اسیدهای گلیکولیک پیتر توماس روت در حالی که تخفیف دارد شستشوی صورت آلفا هیدروکسی اسید (AHA) رنگ پوست را یکدست کرده و منافذ را کوچکتر نشان می دهد. برای حتی بیشتر روشن کردن ، درمان تقویت کننده و روشن کننده سرم Kate Somerville + Retinol Vita C Power و کرم آب آنزیم روشن کننده یکشنبه رایلی کار خواهد کرد در کاهش تغییر رنگ و hyperpigmentation. شب هنگام که پوست در حالت ترمیم است و سپس صبح از Tidal از کرم Kate Somerville استفاده کنید. بافت ژل و فرمول فاقد روغن برای روزهای گرم ایده آل است و از آنزیم های پاپایا ضربه می زند تا پوستی با بافت خشن صاف کند.

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>