19 بهترین ضدعفونی کننده دست 2021 برای دستهای تمیز ، نرم و آرام

بهترین و توصیه شده ترین راه برای جلوگیری از شیوع میکروب و باکتری ، شستن دست ها است. اما ، در مواردی که ممکن است نزدیک حمام نباشید یا فقط می خواهید محافظت بیشتری کنید ، ضد عفونی کننده دست بهترین چیز بعدی (یا بهترین چیز اضافی) هستند – به خصوص که همه ما سعی در جلوگیری از شیوع COVID-19 داریم.

در مورد ضدعفونی کننده دست ، دو نوع وجود دارد: برخی از ما یک بطری کوچک را به مدت یک دهه در کیف خود نگه داشته ایم ، در حالی که دیگران فقط آن را با بیمارستان ها و پزشکان مرتبط می دانند. در هر اردوگاهی که بیفتید ، نکته اصلی این است که ما می خواهیم تا آنجا که ممکن است سالم بمانیم. بنابراین ما از متخصصان خواستیم که روش ایده آل استفاده از ضد عفونی کننده دست – همراه با توصیه های مورد علاقه خود را توضیح دهند.

جوشوا زایچنر ، مدیر تحقیقات زیبایی و بالینی در بیمارستان Mount Sinai در شهر نیویورک ، اصول استفاده صحیح از ضد عفونی کننده دست را تجزیه و تحلیل می کند. وی می گوید: “مواد ضد عفونی کننده دست برای از بین بردن باکتری ها و ویروس هایی که باعث عفونت می شوند ، طراحی شده اند.” جذابیت “برای اینکه ضدعفونی کننده های دست م effectiveثر باشند ، باید به اندازه کافی استفاده کنید تا تمام دست ها و انگشتان را کاملاً بپوشانید.”

دقیقاً چقدر است؟ زایچنر می گوید: “من معمولاً حدود یک عروسک اندازه یک چهارم را توصیه می کنم.” “پس از استفاده ، حدود 20 ثانیه دستان خود را به هم بمالید و بگذارید تا کاملا خشک شوند.” ضد عفونی کننده دست ممکن است خشک شود ، بنابراین پس از استفاده از مرطوب کننده برای بازگرداندن آب بدن و بهبود سد رطوبت پوست استفاده کنید.

بخاطر داشته باشید که منظور از ضدعفونی کننده دست ، از بین بردن میکروب ها و پاک نکردن آلودگی های قابل مشاهده است. گرتچن فریلینگ متخصص پوست در بوستون می گوید: “مواد ضد عفونی کننده به راحتی کار نمی کنند زیرا دستان شما آلوده و آلوده است. صابون و آب گزینه بهتری است.” به همین ترتیب ، اگر مواد شیمیایی مضر مانند آفت کش ها یا فلزات سنگین را لمس کرده اید ، آب و صابون مناسب را انتخاب کنید.

برای تمیز کردن حین کار ، فریلینگ یک ضد عفونی کننده را توصیه می کند که حداقل 60 درصد الکل داشته باشد. او می گوید: “الكل به عنوان ماده ای است كه به آن ماده تنش زدا می گویند ، در مقابل صابون كه به عنوان شوینده عمل می كند. اساساً ، الكل ویروس ها را از بین می برد یا غیرفعال می كند.” اگر پوست حساس یا بیماری پوستی مانند اگزما دارید ، نسخه بدون الکل را انتخاب کنید – اما به خاطر داشته باشید که “ضد عفونی کننده های ضد الکلی دست غیر ممکن است به طور قابل اعتماد تمام میکروارگانیسم ها را از بین ببرد”.

و مهمتر از همه ، در راهنمای پیشگیری از ویروس کرونا ویروس ، مراکز کنترل و پیشگیری از بیماریها (CDC) نیز ضد عفونی کننده هایی با حداقل 60 درصد اتانول یا 70 درصد ایزوپروپانول را به عنوان مواد فعال توصیه می کند. علاوه بر این ، اطمینان حاصل کنید که هیچ یک از مواد ضدعفونی کننده دست شما در لیست ضدعفونی کننده های خطرناک و غیر قابل استفاده سازمان غذا و دارو قرار نگرفته است.

در جلو ، 19 ماده ضدعفونی کننده دست (که در نسخه های بطری پمپ اندازه بزرگ و بزرگ وجود دارد) را مرور کنید که مطابق با توصیه های CDC هستند و باعث می شوند دستان شما برای همه نیازهای پاک کننده در حال حرکت خود نرم و لطیف داشته باشند.

در اینجا پایین پایین است نحوه اشتراک به نسخه چاپی Allure برای کارهای روزمره ، توصیه ها و ویژگی های زیبایی بیشتر.

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>