19 بهترین اسکراب و لایه بردار بدن برای پوست خشک در سال 2021 – نظرات

اسکراب بدن مانند دسر دنیای مراقبت از پوست هستند. من را بشنو: آنها نباید جای شستشوی بدن شما را بگیرند ، اما شما از دست رفته اید عمده اگر در برنامه دوش گرفتن به طور کلی از اسکراب بدن صرف نظر می کنید ، درمان کنید. شاید بخاطر این تشبیه بی ادب به این نکته اشاره کنیم که بسیاری از اسکراب ها همان مواد پخته شده مورد علاقه شما را شامل می شوند ، از جمله قند قهوه ای و روغن نارگیل ، اما محدود به آنها نیست.

هوارد سوبل ، متخصص پوست ، دارای گواهینامه هیئت مدیره ، قبلا گفت جذابیت اسکراب ها “پوست را از تجمع و سلول های پوستی مرده خلاص می کنند و باعث می شوند پوست شما روشن ، صاف و سالم به نظر برسد.”

تنها صید؟ فرکانسی که برای پوست شما مناسب است را مشخص کنید – و بیش از حد فراموش نکنید. لورتا سیرالدو متخصص پوست دارای مجوز به هیئت مدیره گفت جذابیت وی به بیماران توصیه می کند که به طور مرتب و در هر مکان لایه برداری کنند “اگر شما دچار مشکلاتی مانند آکنه ، آرنج خشن و خشکی پوست هستید ، هر روز یک یا دو بار در روز لایه برداری کنید.”

به اسکرول ادامه دهید تا 19 مورد از بهترین اسکراب های بدن را برای اضافه کردن به زمان وان (یا دوش گرفتن) از مارک هایی مانند گیاهخواران گیاهخوار ، کبوتر ، و کوپاری. برخی از آنها چنان آرزو دارند که حتی برنده جوایز بهترین زیبایی و جوایز انتخاب خوانندگان شده اند.

تمام محصولات برجسته در Allure توسط ویراستاران ما به طور مستقل انتخاب می شوند. با این حال ، وقتی چیزی را از طریق پیوندهای خرده فروشی ما خریداری می کنید ، ممکن است کمیسیون شرکت وابسته بدست آوریم.

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>