18 مارک زیبایی متعلق به LGBTQ برای پشتیبانی در طول ماه افتخار و پس از آن

ماه پراید ما را هر سال غرق در دریایی از شستشوی عجیب و غریب شرکت می کند. به محض شروع 1 ژوئن ، شرکت ها و نهادهای دولتی در هر فرصتی می پرند تا عملکرد اتحاد با جامعه LGBTQ + را برقرار کنند. روش انتخاب آنها؟ سیلی زدن رنگین کمانها به هر چیزی که فضای آن زیاد باشد. خمیر دندان ، کفش ، چیپس سیب زمینی و (از قضا از قضا) اتومبیل های پلیس همه تحت درمان ROYGBIV هستند. و وقتی رنگین کمان نیست ، انفجار برق درخشانی است. اما در واقع چه تعداد از آن محصولات هستند کمک جامعه LGBTQ؟

نسخه محدود از اشخاصی که به طور معمول تجربه کویر را متمرکز نمی کنند ، صرفاً برای سرمایه به موقع آن را نشانه می گیرند. سال 2021 است – بیایید در عوض پول خود را به مارک های واقعی بدهیم اجرا کن توسط افراد کوئیر ، افراد کویر را استخدام کنید و به افراد کوئر در آینده خود برابری دهید. و اعتماد ، با وجود جامعه ای متنوع و متنوع مانند این جامعه ، تعداد زیادی وجود دارد.

ما چند مارک تجاری مورد علاقه خود را که توسط اعضای جامعه LGBTQ اداره می شوند جمع آوری کردیم ، بنابراین شما می توانید در طول پراید و فراتر از آن حمایت کنید.

حسن نیت ارائه میدهد از مارک

Noto یک خط زیبایی مایع ، جنسیتی و چند منظوره است که وگان و بدون ظلم است. در میان مجموعه ای از محصولات مراقبت از پوست و بدن که با مواد آبرسانی (مانند اسید هیالورونیک ، آب آلوئه ورا ، و گلاب) ، ترکیب شده است ، رنگدانه های آرایشی قابل ساخت نیز وجود دارد (به صورت چوب یا گلدان موجود است) ، در سایه های نارنجی ، قرمز و آلو که می توان روی لب ها ، چشم ها یا گونه ها برای شستشوی زیبا رنگ استفاده کرد.

با اجرای آرایشگر Gloria Noto ، هر فروش Agender Oil این مارک به سودهای غیر انتفاعی مانند Planned Parenthood ، LGBT Youth Center LA ، پروژه بامیه ، Woman’s Center DTLA و موارد دیگر می رسد. تاکنون بیش از 25000 دلار از این برند کمک مالی جمع شده است. “برای من مهم است که از طریق کار خود ، به عنوان یک صاحب مشاغل و به عنوان یک زن کوئر ، با جامعه خود ارتباط برقرار کنم. این احساس می شود مجرای پیگیری و پرورش آن ارتباط و مراقبت به روشی اصیل و صادقانه است که بسیار شخصی و نزدیک به من ، توضیح می دهد.

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>