18 بهترین محصولات و مارک های مراقبت از پوست آسیا 2021

صنعت زیبایی آمریکا بدون تأثیر مراقبت از پوست در آسیا امروز نخواهد بود. بدون مارک هایی مانند Amorepacific، شیسیدو، و خالی از لطف، ما در ایالات متحده شاهد افزایش شهابی مراقبت از پوست کره ای و زیبایی ژاپنی نبودیم. اما مهمتر از همه ، ما باید به آسیایی ها و آمریکایی های آسیایی با نفوذ که از طریق وبلاگ ها ، یوتیوب ، اینستاگرام و بسیاری از سیستم عامل های دیگر دانش ، فرهنگ و دیدگاه های عمیق خود را به اشتراک می گذارند ، اعتبار بدهیم. بدون آنها ، بسیاری از مردم آمریکا از ماسک های ملحفه ای ، مرهم های پاک کننده (چه رسد به این که روش تمیز کردن مضاعف) و پایه های بالشتک به راحتی در برنامه های معمول خود استقبال نکنند.

شاید بهترین خبر این باشد که بسیاری از این افراد برجسته (مانند شارلوت چو و پریسیلا تسای) شرکت های خود را برای مراقبت از پوست تاسیس کرده اند تا معنی یک برند زیبایی متعلق به آسیا را گسترش دهند. آنها کاملاً به معنای واقعی کلمه تجربیات و تربیت منحصر به فرد خود را به محصولات قوی ، موثر و قابل اعتماد تبدیل کرده اند که سطح آبرسانی را دوباره پر می کنند ، از سد پوست شما تغذیه می کنند و شما را یک قدم به دستیابی به پوستی سالم و شیشه ای نزدیک می کند.

برای ارج نهادن به مشارکت کارآفرینان آسیایی و متخصصان زیبایی در صنعت مراقبت از پوست ، ما برخی از مارک ها ، محصولات و بنیان گذاران پوست مورد علاقه خود در آسیا را که هر روز شایسته حمایت شما هستند ، مورد توجه قرار می دهیم. بدون آگاهی بیشتر ، در اینجا 18 مارک وجود دارد که قطعاً ارزش خرید ، پیگیری و تقویت را دارند.

همه محصولات برجسته Allure به طور مستقل توسط ویراستاران ما انتخاب می شوند. با این حال ، وقتی چیزی را از طریق پیوندهای خرده فروشی ما خریداری می کنید ، ممکن است کمیسیون شرکت وابسته بدست آوریم.

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>