18 بهترین سایه رژ لب برای تابستان 2021 – بررسی ویرایشگر

گاهی اوقات ، استفاده از آرایش در تابستان ، اگر کمی ناراحت کننده باشد ، می تواند کاملاً بی معنی باشد. با وجود آن گرما و رطوبت ، عرق می تواند باعث خرابی ظاهری شود که برای شما وقت و تلاش بسیار زیادی صرف شده است (چیزی که خیلی از ما به صرف پس از همه گیری توجه نداریم). اما در هر جایی که هوای آزار دهنده وجود داشته باشد ، انبوهی از راه حل های سبک و ماندگار برای فرمول وجود دارد – راه حل هایی که در همه سایه های بازیگوش و درخشان وجود دارند که #VaxxedGirlSummer خواهان آن است.

بنابراین ما از چند نفر از آرایشگران مورد علاقه خود خواسته ایم تا بهترین سایه های رژ لب را برای گرمترین فصل (به معنای واقعی و استعاره) سال به ما بدهند. در زیر ، انتخاب آنها را ببینید – بعلاوه چند مورد جذابیتپایه های اصلی خود – برای 18 بهترین رژ لب برای تابستان.

چه به دنبال صورتی کم رنگ برای لب کم ، مرجان متوقف کننده ترافیک باشید که قسمت های مساوی آن روشن و راحت باشد ، یا یک قرمز فوق العاده مات کلاسیک که از دوام بالایی برخوردار است و می توانید آن را در استخر بپوشید ، چیزی وجود دارد در این لیست از بهترین رژ لب های تابستانی است که تمام نیازهای فصل شما را برآورده می کند.

تمام محصولات برجسته در Allure توسط ویراستاران ما به طور مستقل انتخاب می شوند. با این حال ، وقتی چیزی را از طریق پیوندهای خرده فروشی ما خریداری می کنید ، ممکن است کمیسیون وابسته به دست آوریم.

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>