18 بهترین دئودورانت برای زنان 2021

خوشبو کننده ها: ممکن است قبلاً روزانه از یکی استفاده کنید – شاید همین حالا از آن استفاده کنید! – اما وقتی نوبت به انتخاب یکی می رسد ، باید یک کار انجام دهد و آن را به خوبی انجام دهد: از بوی بد بو جلوگیری کند. در سال های اخیر ، گزینه های طبیعی و فاقد آلومینیوم و همچنین ضدعرق های قوی و با قدرت بالینی برای کسانی که به طور منظم با تعریق بیش از حد سر و کار دارند ، محبوبیت بیشتری پیدا کرده اند.

رزماری Ingleton ، متخصص پوست ، دارای مجوز از هیئت مدیره ، مستقر در شهر نیویورک می گوید: “هر دو دئودورانت و ضد تعریق برای استفاده روزمره مناسب هستند ، بسته به این که به دنبال چه مزایایی هستید.” جذابیت.

حتی برخی ممکن است برای موقعیت های مختلف به هر دو مراجعه کنند. او می گوید: “اگر به دنبال طراوت و محافظت از بو در تمام طول روز هستید ، اما لزوماً به عرق محافظتی كه یك ضدعرق سخت گیر تأمین می كند نیاز ندارید یا می خواهید ، می توانید از یك محصول خوشبو كننده استفاده كنید.” اما اگر نگران خشک ماندن هستید ، Ingleton به شما توصیه می کند که به دنبال ضد عرق باشید.

با این وجود بازار پر از گزینه است – و خوب است ، این مهم است – مهم است که به یاد داشته باشید انتخاب یک لباس خوشبو کننده یک انتخاب شخصی است و برای بسیاری از افراد ، کمی مشک کاملاً طبیعی است. اینگلتون می گوید: “بیماران اغلب فکر می کنند که اگر بوی بدن آنها بد است یا ممکن است بهداشت نامناسبی داشته باشند” ، افزود: بوی بدن در نتیجه مخلوط باکتریهای پوست با عرق است. (ببینید ، کاملاً طبیعی است.)

اما اگر به دنبال علاقه مندی های شخصی ما هستید ، خسته نباشید – ما در هر نقطه قیمت ، بافت و عطر گزینه هایی داریم (از جمله گزینه های بدون بو). بدون آگاهی بیشتر ، در اینجا 17 مورد از انواع دئودورانت های مورد علاقه ما در مبارزه با بو در حالت جامد ، اسپری ، رول و کرم آورده شده است.

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>