17 روش درمان آکنه آمازون که باعث برطرف شدن جوش صورت می شود: از اینجا خرید کنید

موارد پوستی بسیار کمی وجود دارد که تقریباً وجود دارد هر کس – صرف نظر از نوع پوست ، رنگ ، و یا بافت – می تواند مربوط باشد. با این حال ، آکنه یک بیماری پوستی جهانی است که تقریباً هر فرد زنده ای حداقل یک بار در زندگی خود تجربه کرده است. خوشبختانه ، آمازون می تواند برخی از با کیفیت ترین درمان های آکنه – از جمله وصله های جوش و لوسیون های خشک کننده – را ظرف چند روز به درب منزل شما حمل کند ، بنابراین شما می توانید به درستی از پوست خود در برابر شکستگی های غیر منتظره یا جوش های کیستیک دفاع کنید. شما در انواع فرمول ها ترکیبات ضد آکنه ابرقهرمان مانند اسید سالیسیلیک ، فندق جادوگر و بنزوئیل پراکسید را پیدا خواهید کرد تا شکستگی را در هر مرحله از برنامه های مراقبت از پوست شما هدف قرار دهد.

اگر مطمئن نیستید که از کجا شروع کنید ، ما برخی از بهترین محصولات آکنه آمازون را جمع آوری کرده ایم تا منافذ مسدود شده ، لایه برداری سلولهای مرده پوست و روغن اضافی ، التهاب را کاهش داده و حتی مانع رطوبت را دوباره پر کنید. بهتر از همه؟ قیمت بیشتر این درمان های خانگی کمتر از 20 دلار است زیرا زندگی با آکنه به این معنی نیست که مجبورید بانک را بشکنید.

بسیاری از این انتخاب های مورد علاقه طرفداران نیز مورد تایید متخصص پوست و محبوب هستند جذابیت سردبیران ، بنابراین می دانید که می توانید اعتماد کنید که آنها کار را به درستی انجام می دهند.

همه محصولات برجسته Allure به طور مستقل توسط ویراستاران ما انتخاب می شوند. با این حال ، وقتی چیزی را از طریق پیوندهای خرده فروشی ما خریداری می کنید ، ممکن است کمیسیون شرکت وابسته بدست آوریم.

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>