17 رنگ برتر پدیکور برای سال 2021 – زیبا ترین ایده های پدیکور

پدیکور ذاتاً اضافی هستند – و منظور من این است که به بهترین شکل ممکن. در حالی که دستان شما (و مانیکور آنها) به طور پیش فرض آناتومیکی تقریباً در معرض دید همه افراد اطراف شما قرار دارد ، پاهای شما ممکن است در کفش ها یا به سادگی فراتر از دید محیطی هر کسی که با او تعامل دارید پنهان شود. نقاشی ناخن های پا مسلماً غیرضروری است ، همین امر باعث می شود تا به طرز لذت بخشی به خودخواهی بپردازد. این یک عمل زیبایی است که واقعاً بیش از دیگران برای مصرف شما در نظر گرفته شده است زیرا هیچ کس انگشتان پای شما را بیش از شما نمی بیند.

با این منطق ، در مورد انتخاب رنگ لاک ناخن برای پدیکور شما هیچ قانونی وجود ندارد. هرچه می خواهید به پایین نگاه کنید در حالی که پابرهنه هستید یا کفش هایی با پنجه باز می پوشید ، چیزی است که باید انتخاب کنید. اما وقتی در واقع با چنین تصمیمی روبرو شدید ، گزینه های به ظاهر بی پایان باعث می شود که بخواهید از لاک زدن به طور کامل صرف نظر کنید (که اتفاقاً کاملاً هم درست است).

اگر به دنبال کمی راهنمایی در مورد لاک هایی هستید که انگشتان شما به خصوص عالی نشان می دهد ، به ما اجازه دهید آن را به چند رنگ مورد علاقه و پرطرفدار که نمی توانیم از آنها سیر کنیم ، محدود کنیم.

تمام محصولات برجسته در Allure توسط ویراستاران ما به طور مستقل انتخاب می شوند. با این حال ، وقتی چیزی را از طریق پیوندهای خرده فروشی ما خریداری می کنید ، ممکن است کمیسیون وابسته به دست آوریم.

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>