17 بهترین مواد شستشوی صورت در داروخانه 2021 – بررسی ویرایشگر

مسلماً شستن صورت در هنگام ایجاد یک روال مراقبت از پوست جامد – و موثر ، مهمترین مرحله است. اگر با کیفیت بالا شروع نمی کنید شستشوی صورت، پس احتمالاً تونرها ، سرم ها ، ماسک ها و مرطوب کننده های شما کاملاً بالقوه عمل نمی کنند.

دندی انگلمن متخصص پوست دارای مجوز از هیئت مدیره در نیویورک می گوید: “پوست خود را مانند بوم فکر کنید.” “شما برای شروع کار به یک بوم تمیز نیاز دارید. پوست تمیز به مواد م activeثر اجازه می دهد تا نفوذ بهتری داشته باشند و به طور موثرتری کار کنند.”

گرچه ممکن است فکر کنید یک پاک کننده با کیفیت بالا نیاز به صرف هزینه های کلان دارد – و گاهی اوقات هم این کار را می کند – اما گزینه های مقرون به صرفه زیادی وجود دارد که به همان اندازه موثر هستند. در حقیقت ، قیمت برخی از این انتخاب ها کمتر از یک عنصر است و هنوز هم با همان مواد مغذی ، مرطوب کننده و ضد آلودگی به عنوان محصولات لوکس مورد علاقه طرفداران ارائه می شود.

بنابراین برای راضی نگه داشتن پوست و کیف پول شما ، بهترین مواد شستشوی صورت زیر 15 دلار را جمع آوری کرده ایم ، همه توصیه شده توسط متخصصان پوست و پوست جذابیتمتخصصان زیبایی داخلی. بعدا می توانید از ما بخاطر چاق بودن ، تمیز بودن پوست و بودجه زیبایی خود تشکر کنید.

تمام محصولات برجسته در Allure توسط ویراستاران ما به طور مستقل انتخاب می شوند. با این حال ، وقتی چیزی را از طریق پیوندهای خرده فروشی ما خریداری می کنید ، ممکن است کمیسیون وابسته به دست آوریم.

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>