17 بهترین خط چشم ضد آب 2021 – بررسیهای ویرایشگر

گرچه تابستان به دلایل زیادی یک زمان شگفت انگیز است ، اما ما نمی توانیم در کل فصل ژاکت قندی داشته باشیم. به هر حال گرما باعث کاهش انرژی و تمرکز می شود و عرق می کند تا پایان ندارد. همیشه لباس های بیشتری برای انجام لباس وجود دارد. موهای ما برای نجات جان خود نمی توانند حجم و درخشندگی داشته باشند و – شاید از همه بدتر – آرایش در ثانیه ای که استفاده می شود ذوب می شود. خط چشم مخصوصاً دارای چین و چروک ، لکه زدن و لک شدن است زیرا پلک ها حشرات کوچک عرقی و روغنی دارند.

در کنار مرطوب کننده های رنگی ، ضد آفتاب و لکه های لب آبرسان ، خط چشم ضد آب در ماه های تابستان یک ضرورت مطلق است. اما آنها در تمام طول سال به همان اندازه سودمند هستند زیرا ما طرفدار آرایش چشم خود نیستیم که سر بخورد و سر بخورد ، مهم نیست که پیش بینی هوا چگونه باشد. درست مثل ریمل های ضدآب ، تعداد زیادی فرمول ضد خط چشم ضدآب وجود دارد که می تواند در همه آن دوام بیاورد: فرو رفتن در استخر ، پیاده روی طولانی مدت زیر آفتاب ، یا حتی فقط یک گریه خوب که روی نیمکت شما جمع شده و در حال تماشای یک درام اشک آور است.

ما بهترین خط چشم های ضد عرق را گرد آورده ایم جذابیت سردبیران و آرایشگران به طور یکسان به شما کمک می کنند تا آرایش چشم شما همچنان در محل نگاه کند. هر یک از این 17 فرمول ضد آب را در زیر انتخاب کنید ، ظاهری غیر قابل تخریب برای شما تضمین می شود.

همه محصولات برجسته Allure به طور مستقل توسط ویراستاران ما انتخاب می شوند. با این حال ، وقتی چیزی را از طریق پیوندهای خرده فروشی ما خریداری می کنید ، ممکن است کمیسیون شرکت وابسته بدست آوریم.

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>