17 بهترین اسپری تنظیم کننده آرایش سال 2021 – بررسیها

خواه یک ساعت خوشحال با دوستانتان یا یک جلسه مهم درباره بزرگنمایی کاملاً جذاب باشید ، مهم است که اطمینان حاصل کنید که ضرب و شتم تکان نخورد – به خصوص پس از ساعت ها نشستن زیر نور صفحه کامپیوتر. خوشبختانه ، ساده ترین راه برای اطمینان از اینکه پایه شما ، هایلایتر کور کننده و آستر بالدار تیز استفاده نمی شود ، با استفاده از اسپری تنظیم کننده – با نام تجاری اسپری مو برای صورت – به برنامه های معمول خود تبدیل شوید.

به گفته ویکتوریا ووهلند ، شیمی دان لوازم آرایشی مستقر در لس آنجلس ، اسپری تنظیم از سه جز water تشکیل شده است: آب ، الکل و یک ماده اولیه که مانعی ایجاد می کند تا از لغزش آرایش جلوگیری کند. این همان فرمول شیمیایی است که در ژل مو استفاده می شود ، فقط به اندازه کافی ایمن و ملایم است که می تواند روی صورت استفاده شود.

برای استفاده ، به سادگی به تمام صورت خود غرق شوید ، یا به نشانه هایی بنویسید. تامی ، آرایشگر ساکن شهر نیویورک ، اسپری تنظیمات را با حرکات زیگ زاگ بر روی مشتری های خود قرار می دهد ، از پیشانی شروع می شود و به پایین چانه می رسد. او می گوید: “من آن را از فاصله دور روی پوست اسپری می کنم تا به بدن کمک کنم تا بعد از آرایش صورت بدن را آبرسانی کنم.”

نکته دیگر ، با مجوز از کیت لی ، آرایشگر ، که با افراد مشهوری مانند چارلیز ترون ، آن هاتاوی و اما رابرتز کار می کند ، قبل از فشار دادن یک Beautyblender ، آن را با مایع جادویی خیس می کند تا لکه های خشک یا آرایش چین خورده را صاف کند.

با در نظر گرفتن این نکات ، در اینجا موارد زیر آورده شده است بهترین تنظیمات اسپری طبق اطمینان ، هم اکنون در بازار برای اطمینان از ماندگاری آرایش شما (با ماسک یا به تنهایی) وجود دارد جذابیت سردبیران و آرایشگران.

همه محصولات برجسته Allure به طور مستقل توسط ویراستاران ما انتخاب می شوند. با این حال ، وقتی چیزی را از طریق پیوندهای خرده فروشی ما خریداری می کنید ، ممکن است کمیسیون شرکت وابسته بدست آوریم.

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>