17 بزرگترین روند کوتاه کردن موهای تابستان 2021 – ایده های جدید مو

باور کنید یا نه ، سال 2020 یک سال بود بزرگ سال برای کوتاهی مو – COVID-19 لعنت شود. ما شاهد افراد بی شماری از جمله بلا حدید بودیم که از تعطیلات سالن بهانه ای برای بازی آرایشگر استفاده می کردند و از خانه های خود موی چتری ، لایه ها و برش های زنگ زدگی را می دادند. نیکی ناچوم ، درمانگر ، توضیح داد: “یک تغییر خارجی می تواند یک روش ساده و آسان برای نشان دادن یک انتقال باشد که در داخل پیچیده تر است و بیان آن دشوارتر است.” جذابیت. “مدل موی جدید تقریباً مانند اعلامیه ای برای خود و دنیای بیرونی مبنی بر تغییر چیزی در زندگی شما می شود.”

اکنون که بنگاه های اقتصادی باز شده اند ، توضیحات ناچوم معنای کاملاً جدیدی پیدا کرده است. مردم در حال دویدن سریع به سمت آرایشگران محبوب خود برای لمس و تغییر شکل کامل برای نشان دادن این مرحله جدید از زندگی خود هنگام ورود دوباره به جهان هستند.

با توجه به سکون در جهان که تقریباً یک سال در آن ساکن نبود ، چندین مدل اصلاح از سال گذشته به سال 2021 ریخته شد ، مانند کفال ، سر تراشیده شده و حباب. و اکنون که تابستان کاملاً قدرت دارد ، روندهای جدیدی برای اصلاح مو مانند لایه های دهه 90 و سایه های موج دار رسماً ظهور کرده اند. ما از آرایشگران در سراسر کشور خواستیم که روند اصلاح مدل های تابستانی که مشتریان آنها اخیراً درخواست کرده اند را به اشتراک بگذارند.

وس شارپتون ، متخصص آرایش ، که در استودیوی مدل موی شهر نیویورک کار می کند ، می گوید در حالی که از این لیست پیمایش می کنید ، به خاطر داشته باشید که چه ویژگی هایی را می خواهید در چهره خود تقویت کنید – به جای فرم صورت. او معتقد است که مورد دوم فقط منجر به شرمندگی بدن می شود. وی اضافه می کند: “شما و آرایشگر خود می توانید یک برنامه بازی ایجاد کنید تا مطمئن شوید این موارد به روش صحیح طراحی شده اند.” “ما باید آن را به یک تجربه مثبت تبدیل کنیم و از شما تجلیل کنیم ، که مهمترین چیز در پایان روز است.”

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>