16 پرفروش ترین محصولات زیبایی از سراسر جهان | محصولات آرایش جهانی را از اینجا بخرید

همه گیری برای همیشه تغییر کرده است ، اما به خصوص چشم انداز سفر و برنامه های ما. ما تعطیلات ، عروسی و دیدارهای تعطیلات بی شماری را لغو کردیم و دستورات قفل ما را مجبور به خلاقیت بیشتر با روزهای OOO خود کرده است. اما فقط به این دلیل که از نظر مسافرت فیزیکی محدود بوده ایم ، به این معنی نیست که نمی توانیم به دورترین نقاط زمین فرار کنیم – خیال پردازی از مقصد گرمسیری آینده و مناظر شلوغ شهر که به نیویورک و لس آنجلس می بخشد برای فرهنگ (و پول) خود بدوید.

در واقع ، اجازه دهید جذابیت به شما کمک می کند اکتشاف کنید شما اینجا هستید – “اینجا” دنیای گسترده ای از سایه چشم خیره کننده ، رنگ موی زنده و صابون های با بوی شیرین است. به افتخار شماره بهترین های زیبایی جهانی – و سه ستاره جلد برجسته ، Anitta از برزیل ، CL از کره جنوبی ، Tiwa Savage از نیجریه – ما برخی از مطلوب ترین محصولات زیبایی را در حال حاضر روی کره زمین ترسیم کرده ایم. (فقط لطفاً از این برای پیمایش در چیزی فراتر از سفر زیبایی خود استفاده نکنید. ما تکرار نمی کنیم ، چنین نیست نه، یک نقشه جهانی واقعی است.)

به ما اجازه دهید تا شما را در سطح جهان (البته تقریباً) بیاوریم و تعدادی از محصولات مورد علاقه خود را از سراسر دنیا رها کنیم – اتفاقاً برخی از آنها بهترین فروشندگان کل کشور هستند. بسیار چشمگیر ، درست است؟ وقت آن است که بلیط هواپیمای خیالی خود را رزرو کنید و از همسایگان خود ، چه دور و چه نزدیک ، الهام زیبایی بگیرید.

نسخه ای از این داستان در اصل در آوریل 2021 در مجله Allure منتشر شد. نحوه اشتراک در اینجا را بیاموزید.

همه محصولات برجسته Allure به طور مستقل توسط ویراستاران ما انتخاب می شوند. با این حال ، وقتی چیزی را از طریق پیوندهای خرده فروشی ما خریداری می کنید ، ممکن است کمیسیون وابسته به دست آوریم.

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>