16 بهترین خط چشم رنگارنگ با قیمت مناسب | بررسی ها

اگرچه مردم هر روز واکسینه می شوند ، اما ماسک های صورت همچنان تمرکز خود را بر روی آرایش چشم ما حفظ می کنند و این فرصتی مناسب برای آزمایش ظاهر جدید است. مطمئنا ، بوش مشکی همیشه یک انتخاب شگفت انگیز است ، اما خط چشم های رنگارنگ بیانیه جسورانه تر

رنگ واقعاً هرگز از مد نمی افتد ، بنابراین می توانید خط چشم روزمره و خنثی خود را با یک رنگدانه درخشان ارتقا دهید یا از خلاقیت خود استفاده کنید تا ظاهر پیچیده تری را تجربه کنید. هنرمندان گریم در فصل بهار / تابستان 2021 هفته مد نیویورک الهام بخش زیادی از آرایش چشم بودند. رنگدانه های پررنگ در خطوط بد بو ، شکل های انتزاعی و گلهای زیبا ، چشم ها و گونه های مدل ها را در نمایشگاه های Chromat ، Eckhaus Latta و Collina Strada تزئین کرده اند.

خلق شاهکارهای هنرمندانه ، مانند خلاقیت های خیره کننده در هفته مد ، به فرمول خط چشم مناسب نیاز دارد ، صرف نظر از اینکه مایع مرکب باشد ، مداد صاف باشد یا ژل ابریشمی. یک رنگدانه مات که به صورت رگه نباشد و همچنین رنگ ماندگاری که در طول روز باقی می ماند و کاربردی با کاربرد آسان که توزیع محصول را آسان می کند ، امری ضروری است. “مهمترین چیز رنگدانه و آن است [the eyeliner] “دلینا مدین” آرایشگر مستقر در شهر نیویورک به راحتی روی پوست سر می خورد. “شما نمی خواهید فشار زیادی روی چشم وارد کنید.”

البته ، ما فروشگاه تک مرحله ای شما را برای بهترین فرمول ها و سایه های چشم نواز در گزینه های مداد ، مایع و ژل ارائه داده ایم. ما از برخی از آرایشگران و سردبیران مورد علاقه خود نظرسنجی کردیم تا بهترین خط چشم های رنگارنگ را برای روزهای گرم تابستان پیش رو و فراتر از آن به شما ارائه دهیم.

همه محصولات برجسته Allure به طور مستقل توسط ویراستاران ما انتخاب می شوند. با این حال ، وقتی چیزی را از طریق پیوندهای خرده فروشی ما خریداری می کنید ، ممکن است کمیسیون وابسته به دست آوریم.

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>