15 معامله بهترین مسواک های برقی از Amazon Prime Day 2021: Philips Sonicare، Oral-B و Colgate

در حالی که وسایل براق و کاملاً جدید و لوازم الکترونیکی غیر عادی مطمئناً در جریان Amazon Prime Day 2021 قرار دارند ، شما نمی خواهید روی وسایل ضروری بخوابید. Prime Day یکی از بهترین زمان ها برای تهیه مسواک های برقی (بعضی از آنها مجهز به فناوری واقعیت افزوده (AR)) و نخ دندان مخصوص آب هستند که هر دو دامنه قیمت را دارند 30 تا 200 دلار و بیشتر از آن. از این گذشته ، سفیدی مروارید سالم به مراقبت فوق العاده خوبی نیاز دارد و مطمئناً این ابزارهای مفید دندان کار را به پایان می رسانند.

رویداد مهم خرید خرده فروش الکترونیکی امروز آغاز شد ، 21 ژوئن ، ساعت 3:00 صبح PT و بسته بندی می شود 22 ژوئن برای کمک به شما در استفاده از پنجره 48 ساعته و دستیابی به خرید ، بهترین بهترین مسواک های برقی و نخ دندان آب را برای خرید در Amazon Prime Day 2021 جمع آوری کرده ایم.

زیر 50 دلار

ممکن است تصویر حاوی موارد الکترونیکی ، ابزار و قلم مو باشد

مسواک AquaSonic Black Series Ultra Whitening

تصویر ممکن است حاوی: لوازم خانگی و جارو برقی باشد

واترپیک پیشخوان آب Flosser

ممکن است تصویر شامل: تلفن همراه ، الکترونیک ، تلفن همراه ، تلفن و بطری باشد

hum توسط کیت مسواک باتری هوشمند Colgate

رسیدن به لبخندی با ظاهر سالم به معنای صرف هزاران یا حتی صدها دلار برای مراقبت از دندان نیست. با قیمت 30 دلار ، مسواک AquaSonic Black Series Ultra Whitening ارزش باورنکردنی ارائه می دهد. مسواک ضد آب برای تمیز کردن فوق العاده عمیق 40000 لرزش در دقیقه ایجاد می کند. از دیگر موارد برجسته می توان به چهار حالت مسواک زدن ، تایمر ویبره داخلی ، دسته ارگونومیک و دوام باتری چهار هفته اشاره کرد. این مجموعه با هشت عدد هد برس ، یک پایه شارژ و یک کیف حمل مناسب ارائه می شود.

در همین حال ، همه کاره پیشخوان دهان و دندان حرفه ای دندانپزشکی Waterpik Flosser کارکرد آن فوق العاده آسان است و نوک گرد آن به راحتی به هر دندان و لثه دسترسی دارد. به علاوه ، با 10 تنظیمات و هفت نکته گنجانده شده – علاوه بر یک تایمر داخلی – احساس خواهید کرد که در حمام خود تمیزکاری حرفه ای انجام می دهید. و اگر می خواهید وسایل خود را با دکوراسیون سرویس بهداشتی خود هماهنگ کنید ، flosser در شش رنگ پررنگ وجود دارد ، از جمله سبز نعناع ، بنفش باغ ، این آبی عمیق و غیره.

نسخه باطری شده از هوم توسط کلگیت با قیمت 25 دلار در فروش است. مسواک ها از ویژگی های تقریباً یکسانی با قیمت گران قیمت خود برخوردار هستند – از جمله تایمر ، کیف حمل و سر اضافی برس برقی. تفاوت اصلی ، جدا از نحوه عملکرد ، این است که مسواک با باتری به جای سه حالت ، دو حالت لرزش دارد.

زیر 100 دلار

تصویر ممکن است حاوی: ابزار ، برس ، و مسواک باشد

محصولات ToiletTree Poseidon Irrigator و مسواک دسته کوچک موسیقی جاز

ممکن است تصویر حاوی: بطری و لوازم آرایشی باشد

نمره این Poseidon Irrigator و مسواک دسته کوچک موسیقی جاز از جانب ToiletTree محصولات با کمی کمتر از 60 دلار (اساساً 30 دلار برای هر محصول). قبل از مسواک زدن ، از آب گلدان برای تمیز کردن بین دندان ها و ماساژ لثه ها استفاده کنید. حالت های نرم ، نرمال و نبض را انتخاب کنید. پس از استفاده از نخ دندان ، کار را با مسواک برقی به پایان برسانید ، این حالت سه حالت و یک تایمر با فاصله 30 ثانیه را فراهم می کند تا هنگام حرکت به ناحیه بعدی دهان خود را تغییر دهید. این کیت همچنین دارای یک پایه شارژ براق برای تأمین همزمان هر دو دستگاه است.

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>