15 بهترین مرطوب کننده رنگی با ضد آفتاب که پوست را تار ، کامل و محافظت می کند در سال 2021

آ مرطوب کننده رنگی با SPF در اصل چاقوی ارتش سوئیس برای مراقبت از پوست در تابستان است. این محصولات چند وظیفه ای دقیقاً همان چیزی است که نام آنها نشان می دهد: مرطوب کننده هایی با رنگ و پوشش اضافه شده در حالی که ما همیشه خوانندگان خود را به استفاده از یک ضد آفتاب سنتی روزانه ترغیب می کنیم – و به محصولات آرایشی با SPF به عنوان منبع اصلی محافظت خود اعتماد نمی کنیم – به یک مرطوب کننده رنگی آغشته به SPF به عنوان مایه کیک مراقبت از پوست نگاه کنید.

وی توضیح می دهد: “من شخصاً با SPF رنگی وسواس دارم زیرا آنها یک پوشش فوق العاده قدرتمند از نور را بسته بندی می کنند (بنابراین اغلب می توانند جای آرایش را بگیرند) ، و به پوست جلوه ای بی عیب و نقص می دهند در حالی که از اشعه UVA / UVB و نور آبی نیز محافظت می کنند.” Shari Marchbein متخصص پوست دارای مجوز از هیئت مدیره مستقر در شهر نیویورک.

بسیاری از این رنگ های پوستی همچنین با مواد مغذی همراه است که می توانید در کرم ها و سرم های غیر رنگی بدن پیدا کنید – مانند اسید هیالورونیک آبرسان ، آلوئه آرام بخش و گلیسیرین مرطوب کننده. این پایه های سبک تر ، هنگامی که شما نیاز به صاف کردن چهره خود و یا پنهان کردن یک لکه تاریک دارید ، جایگزین جامد و پایه ای برای کل سال است. برخی حتی سطح زیربنای سنگین تری را ارائه می دهند ، اما بدون احساس ناخوشایند ، احساس cakey که می تواند در یک روز گرم تابستان بدبخت باشد.

در زیر ، ما از متخصصان پوست و آرایش خواستیم مرطوب کننده های رنگی مورد علاقه خود را با SPF به اشتراک بگذارند و آنها را تحویل دادند. ما توصیه های آنها را برای یافتن پایه چهره تابستانی شما در یک فروشگاه یک مرحله ای جمع آوری کرده ایم. برای بررسی موارد برگزیده متخصصین خود ، به پیمایش ادامه دهید.

تمام محصولات برجسته در Allure توسط ویراستاران ما به طور مستقل انتخاب می شوند. با این حال ، وقتی چیزی را از طریق پیوندهای خرده فروشی ما خریداری می کنید ، ممکن است کمیسیون وابسته به دست آوریم.

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>