15 بهترین ریمل ضد آب سال 2021 – ریمل ضد لک

چه کاری انجام دهید ریمل ضد آب و بهترین دوست شما مشترک هستند؟ هر دو کنار شما می مانند – مهم نیست که چه چیزی باشد. خواه به یک کلاس گرم یوگا بروید ، از یک روز مرطوب تابستانی لذت ببرید ، در یک طوفان گیر بیفتید ، یا فقط به یک گریه خوب احتیاج داشته باشید ، استفاده از چند ریمل ماسک ضد آه کش اطمینان می دهد که مژه های شما کاملاً فر و حالت خورده است. ، صرف نظر از میزان عرق و اشک. برای رفع لکه های مزاحم و پوسته پوسته شدن حتی به یک ثانیه وقت نیاز ندارید.

مطمئن نیستید چه چیزی باعث می شود ریمل ضد آب باشد؟ جینجر کینگ ، شیمی دان محصولات آرایشی و بهداشتی می گوید که بدنبال موادی مانند ایزودودکان (یک حلال) ، پارافین (نوعی روغن معدنی که در برابر آب مقاومت می کند) و کوپلیمر VP / ایکوزن (فیلم قبلی) باشید. با این حال ، از آنجا که آنها اساساً برای مقاومت در برابر هر چیزی طراحی شده اند ، شما هستید ممکن است می خواهید روی یک روغن پاک کننده با کیفیت بالا سرمایه گذاری کنید تا این فرمولهای پایدار کاملا ذوب شود.

ما از هنرمندان حرفه ای آرایش ، که افراد مشهور را برای مدت طولانی در صحنه های روی صحنه و مراسم فرش قرمز آماده می کنند ، خواستیم تا انتخاب های ریمل مژه و ابرو خود را به اشتراک بگذارند – و ما مشتی از آنها را انداختیم جذابیت بهترین برندگان جایزه زیبایی و موارد دلخواه ویراستار نیز نمی توانیم در برابر هجوم مقاومت کنیم.

به راهنمای ما در زیر نگاهی بیندازید تا 15 گزینه را پیدا کنید که هم فرمول های سطح بالا و هم مقرون به صرفه داروخانه ها را پوشش می دهد و کاملاً شما را ناامید نمی کند.

تمام محصولات برجسته در Allure توسط ویراستاران ما به طور مستقل انتخاب می شوند. با این حال ، وقتی چیزی را از طریق پیوندهای خرده فروشی ما خریداری می کنید ، ممکن است کمیسیون شرکت وابسته بدست آوریم.

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>