14 بهترین رنگ پوست برای پوشش نور و حداقل تلاش در سال 2021

نگاه کنید ، ما در مورد محصولات رنگی لحظه ای کاملاً خوب را دوست داریم – اما محصولات مات و ضخیم قطعاً جنبه های منفی دارند ، مخصوصاً وقتی تابستان فرا می رسد و می توانید با چاقو رطوبت هوا را کاهش دهید. زیرسازی با پوشش کامل نه تنها می تواند با عرق ترکیب شود و منافذ پوستی را مسدود کند ، بلکه می تواند با تمام آمادگی ، ترکیب و تنظیمات مورد نیاز ، وقت و انرژی شما را بخورد. وارد، رنگ پوست.

به نظر می رسد رنگ پوست ، یک جایگزین بسیار عالی برای پایه های سنتی ، کرم های CC / BB و مرطوب کننده های رنگی ، در محبوبیت سرسام آور افزایش می یابد. و جای تعجب نیست: بافتهای سبک آنها منافذ پوستی را به راحتی انجام می دهند ، کاربرد آنها فقط چند ثانیه طول می کشد و آنها فقط به اندازه کافی رنگدانه هستند که باعث می شود پوست یکدست و درخشان و در عین حال کاملا طبیعی به نظر برسد.

یا همانطور که جینجر کینگ ، شیمیدان لوازم آرایشی گفته است ، “همه این محصولات برخلاف فونداسیون سنتی ، دارای پوششی درخشان و قابل ساخت هستند که به دلیل مقدار پودر موجود در فرمول ها ، می توانند سنگین باشند و به خطوط ریز فرو روند.”

فقط در یک سال گذشته ، مارک های بی شماری تکرارهای خود را از این محصولات با نگهداری کم آغاز کرده اند – تا حدی که انتخاب یکی از این گزینه های خوب در بازار دشوار است. بنابراین ما گزینه هایی را برای شما غربال کردیم: در زیر موارد زیر ذکر شده است 14 بهترین رنگ پوست این تابستان را امتحان کنید.

همه محصولات برجسته Allure به طور مستقل توسط ویراستاران ما انتخاب می شوند. با این حال ، وقتی چیزی را از طریق پیوندهای خرده فروشی ما خریداری می کنید ، ممکن است کمیسیون وابسته به دست آوریم.

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>