13 بهترین میله شامپو 2021 – اکنون خرید کنید

مفهوم پاک کننده های میله قطعاً چیز جدیدی نیست ، اما با توجه بیشتر برندها به مصرف ضایعات بسته بندی و مصرف آب ، محبوبیت فرمول هایی که آب کمتری مصرف می کنند افزایش می یابد. بسیاری از علاقه مندان به زیبایی احتمالاً در بعضی از مواقع به شامپوهای خشک شوریده اند اما میله شامپو یک قالب کاملاً متفاوت است که موها را بیشتر شبیه شامپوی سنتی تمیز می کند. و مانند یک پاک کننده بدن میله ای ، یک میله شامپو توسط آب فعال می شود اما حاوی موادی مناسب برای از بین بردن روغن و تجمع محصول است در حالی که نیازهای مختلف بافت مو را برآورده می کند.

همانطور که توسط شیمی دان آرایشی Ni’Kita Wilson در یک قسمت اخیر توضیح داده شده است جذابیتپادکست علم زیبایی ، فرمول معمول شامپوی شما – هم مایع و هم میله – حاوی مواد فعال کننده برای امولسیون روغن و آلودگی مو و پوست سر است. آنچه شما همچنین از بسیاری از این پاک کننده های میله ای دریافت می کنید ، موادی مانند روغن نارگیل و کره درخت قلم برای ترک رطوبت و درخشش است.

به جای ریختن یک شامپوی مایع در موهای خود ، می توانید میله را در کف دست خود کار دهید و سپس کف را از ریشه تا انتها کار دهید. یا برای فرمول های کف زیر ، میله را مستقیماً روی ریشه بمالید در حالی که آب از روی موهای شما عبور می کند. به محض اینکه رشته هایتان در پاک کننده قرار گرفت ، شامپو را به ریشه و انتهای مو ماساژ دهید تا بقایا و کثیفی آن سست شود و سپس کاملاً بشویید.

شما باید مانند یک پاک کننده موی سنتی – بر اساس آنچه بافت شما به آن نیاز دارد ، برای یک شامپو بخرید. برخی از این صابون های جامد با ترکیب یک پاک کننده و یک نرم کننده برای یک محصول به حذف یک مرحله اضافی در برنامه روز شستشو کمک می کنند. بعضی دیگر از آنها با روغن ، کره و آلوئه ورا تسکین دهنده هستند که نگرانی های پوست سر را مانند خشکی و پوسته پوسته شدن هدف قرار می دهند. اگر این اولویت شما باشد ، گزینه های بدون سولفات نیز وجود دارد.

با لیست رو به رشد میله هایی که می توانید انتخاب کنید ، چند شامپوی جامد جدید و اصلی متناسب با طیف وسیعی از بافت ها و نیازهای خاص مو جمع کردیم. به اسکرول ادامه دهید تا انتخاب های ما را ببینید.

تمام محصولات برجسته در Allure توسط ویراستاران ما به طور مستقل انتخاب می شوند. با این حال ، وقتی چیزی را از طریق پیوندهای خرده فروشی ما خریداری می کنید ، ممکن است کمیسیون وابسته به دست آوریم.

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>