13 بهترین موس برای موهای فر و موج دار 2021 – به گفته کارشناسان Curl

شیدایی موس“اولین بار در دهه 80 محبوب شد –جذابیتوجود – وقتی طبق فرهنگ پاپ هرچه مو بزرگتر باشد بهتر. شاید شما در آن دوره زندگی کرده اید یا عکس هایی از ستاره های راک مانند مدونا یا KISS را دیده اید و نمی توانید متوجه موهای پرحجم آنها شوید. در آن زمان ، موس به عنوان پاسخی برای تنفس زندگی به موهای فرفری جلوه داده شد. نگه داشتن آن ، بدن ، بافت و درخشش. اگرچه این محصول مزایای خود را دارد ، اما به دو دلیل عمده ، موهای ترد و ریشه های چسبناک در طول سال ها رپ بدی پیدا کرده است.

اگر موهای فر دارید ، می دانید که کف و موس یا می توانند بهترین روز مو را در زندگی شما به وجود آورند یا بدترین روز را. کلید؟ یافتن فرمول مناسب متناسب با نوع موی خاص شما.

نسخه های مدرن در اینجا آمده اند تا این ذهنیت را که موس باید متعلق به گذشته باشد ، از بین ببرد. اکنون فرمول های زیادی با ترکیبات مرطوب کننده ، مانند روغن آفتابگردان و پروتئین گندم ، ساخته شده اند که از نسخه های اصلی بسیار قابل توجه هستند.

در مورد تفاوت کف و موس؟ همه چیز به قوام برمی گردد. هر دو نوع محصولات مشابه هستند ، به جز فوم ها معمولاً سبک تر از موسهایی هستند که معمولاً بافتی نزدیک به خامه زده شده دارند.

ایرینل دی لئون ، آرایشگر می گوید: “مهم است که شما ابتدا نوع حلقه خود را شناسایی کنید و سپس بدانید که چه محصولاتی برای شما مناسب است.” “این بسیار مهم است زیرا شما می توانید از محصولی استفاده کنید که برای موهای شما بسیار سبک یا سنگین باشد که می تواند باعث وز شدن مو ، تجمع بیش از حد شود و یا رشته های شما لنگ شود.”

برای صاف کردن و مشخص کردن فرها با موس ، ابتدا با مالیدن کف کف موهای حوله ای از ریشه تا نوک آن را شروع کنید. شانه را بزنید تا همه گره ها را از بین ببرید ، سر خود را به صورت معکوس آویزان کنید و با انگشتان محصول را داخل آن اسکرچ کنید. سپس ، سر خود را برعکس کرده و یا از پخش کننده برای خشک کردن موهای خود استفاده کنید یا از هوا خشک کنید و بروید.

علاوه بر نوع فر و بافت مو ، محیط شما می تواند به تعیین بهترین محصول برای شما کمک کند. دی لئون می افزاید: “آب و هوایی که در آن زندگی می کنید تأثیر مستقیم بر رشته های شما دارد.” “به عنوان مثال ، رطوبت رطوبت هوا است ، بنابراین رشته های شما این رطوبت را جذب می کنند و عرض آن گسترش می یابد و منجر به وز شدن می شود.”

موس و کف می توانند با آبرسانی به موهای شما و در عین حال نرم نگه داشتن ، آن را نگه دارند. بهترین فرمول ها را برای هر نوع فر ، مطابق نظر آرایشگران ، در آینده بررسی کنید.

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>