13 بهترین مرطوب کننده لب SPF 2021 – Aquaphor، Kiehl’s، Elta MD، بیشتر

لبهای ما در قسمت جلوی رنگ عشق زیادی دارند ، اما وقتی صحبت از مراقبت از لب می شود – نه خیلی. به حقیقت گفته شود ، پوست لطیف لب های ما یکی از حساس ترین عناصر است – و هر کسی که دچار تپش دردناک آفتاب سوختگی لب شود ، واقعیت را خیلی خوب می داند. خوشبختانه ، یک گروه خاص وجود دارد SPF خوشه دار مرهم لب که یک دوز سالم از SPF 30 به علاوه ضد آفتاب را به فرمول های تهویه لب که قبلاً مورد علاقه شما هستند تزریق می کنند.

در حالی که بالم های لب به سختی چشمگیرترین محصولات در زیبایی شما هستند ، این محصولات محافظ و چشم نواز تقویت شده ضد آفتاب باعث می شوند که مومیایی کردن پایه برای تابستان (و در تمام طول سال) کمی تقویت شود. با استفاده از گزینه هایی که حاوی نکات رنگ ، براقیت براق و مات کردن ساتن است ، این مومیایی های SPF باعث می شوند که محافظت از لب به خوبی صورت گرفته و حس شود.

ما در زیر مجموعه ای از موارد مورد علاقه متخصصان پوست ، کالاهای اصلی داروخانه ها و جدیدترین مواردی را که باید امتحان کنید در زیر جمع آوری کرده ایم: ویرایش سرپرستی بهترین مرطوب کننده های لب SPF که در این تابستان در هر کیف دستی ، کیف دستی و کوله پشتی تهیه می کنیم.

تمام محصولات برجسته در Allure توسط ویراستاران ما به طور مستقل انتخاب می شوند. با این حال ، وقتی چیزی را از طریق پیوندهای خرده فروشی ما خریداری می کنید ، ممکن است کمیسیون شرکت وابسته بدست آوریم.

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>