13 بهترین محصولات مراقبت از پوست کره ای آکنه | بررسی ها

از بسیاری درمان های آکنه موجود در کره جنوبی – لیزرهای بیشمار ، لایه بردارهای موجود در محل کار و بوتاکس پوست – محصولات نوآورانه زیبایی این کشور برای ما ساده ترین دسترسی به خارج از کشور است. مراقبت از پوست کره ای تأکید بر درمان آرام zits بدون خشک کردن آنها دارد. (رویکرد اخیر ممکن است همان چیزی باشد که در اینجا در آمریکا به آن عادت کرده اید.)

در حقیقت ، هنگامی که من در کره جنوبی قبل از همه گیری در سال 2020 بودم ، از متخصص پوست چو یون جو پرسیدم که توصیه شماره یک او برای افرادی که با شکستگی روبرو هستند ، چیست و “رطوبت ، رطوبت زیاد” پاسخ فوری او بود.

لیم ای سوک ، متخصص پوست در کلینیک پوستی Thema Dermatologic ، احساسات مشابهی را با من به اشتراک گذاشت. به طور معمول در ایالات متحده ، تجمع چربی روی پوست معمولاً به این دلیل متمرکز می شود که شما فقط پوستی خشک یا حساس دارید و چهره شما سعی دارد خود را متعادل کند.

به گفته شین هه وون ، متخصص پوست در اوراکل ، یک کلینیک عمده پوست و مراقبت از پوست در سئول ، التهاب آدرس نیز کلیدی است. جستجوی مواد تسکین دهنده مانند سیکا ، آلانتوئین و نیاسینامید به شما کمک می کند تا قرمزی را آرام کنید در حالی که چهره شما را پاک می کند.

با توجه به همه اینها ، ما محصولات آکنه کره ای ویراستاران از جذابیت و جذابیت کره قسم می خورد ، و همچنین متخصصان پوست.

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>