13 بهترین مارک تجاری وگان 2021 که اکنون امتحان کنید

وقتی صحبت از زیبایی وگان، بسیاری برای تشریح وجود دارد. چرا ممکن است کسی سوئیچ را به روال وگان تغییر دهد؟ چه تفاوتی بین وگان و بی رحمی دارد؟ وگان بودن چه فوایدی دارد؟ خیلی خوب، شما جای درستی آمدید. ما در اینجا هستیم تا اگر سعی در امتحان کردن آن دارید ، همه چیزهایی را که باید در مورد زیبایی وگان و بهترین مارک های خرید برای شما بدانیم ، به شما آموزش دهیم.

وقتی علامت تجاری بدون ظلم ادعا می کند ، به این معنی است که قول می دهد آزمایش روی حیوانات انجام نشود. در حالی که برای اینکه یک مارک تجاری وگان محسوب شود ، همه مواد نباید توسط حیوانات آزمایش شوند و نه از حیواناتنشات گرفته. به گفته شیمی دان لوازم آرایشی جینجر کینگ ، اگر مارک یا محصولی حاوی موادی مانند شیر ، موم یا عسل باشد ، وگان نیست. وی اضافه می کند: “فرمولاسیون نهایی محصول نمی تواند حاوی هیچ ماده ای باشد که از حیوان باشد.” به عنوان مثال ، لانولین را مصرف کنید ، ماده ای که در بسیاری از درمان های لب و مرهم وجود دارد. لانولین یک محصول جانبی از پشم گوسفند است ، بنابراین هر محصولی که آن را داشته باشد در آزمایش وگان نتیجه نمی دهد.

چرا این همه مردم به محصولات زیبایی وگان روی آورده اند؟ مونا گوهارا ، متخصص پوست و موقت مبتنی بر کانکتیکات می گوید که تعداد فزاینده ای از مردم آگاهی بیشتری از نحوه تولید محصولات خود و با چه مواد تشکیل دهنده دارند. او می گوید: “با توجه به اینكه مواد بسته بندی در معرض توجه بسیاری از بسته بندی ها قرار دارند ، مصرف كنندگان هر روز بیشتر متوجه می شوند كه روال زندگی آنها ساخته شده است – به معنای واقعی.”

همچنین یافتن محصولات زیبایی وگان برای مصرف کننده آسان تر می شود. رون رابینسون ، شیمیدان لوازم آرایشی و بهداشتی که با گوهارا در مورد دلیل تغییر تعویض مردم موافق است ، می گوید: “به لطف بیوتکنولوژی و مهندسی ژنتیک ، موادی مانند کلاژن و اسکوالان را می توان از منابع دیگر تهیه کرد در حالی که از نظر عملکرد با حیوانات اصلی آنها برابر است.” وی اضافه می کند: “مصرف کنندگان بیشتر و بیشتر به دنبال محصولات زیبایی وگان هستند زیرا آنها به رفاه حیوانات اهمیت می دهند و ترجیح می دهند تولید کنندگان منابع دیگری پیدا کنند.”

ما دریافتیم که زندگی وگان برای همه مناسب نیست و تغییر در آن می تواند مشکل باشد ، اما معلوم می شود که بسیاری از مارک های مورد علاقه ما در تمام مدت وگان بوده اند ، شاید حتی بدون اینکه شما متوجه شوید (سلام لوازم آرایشی ELF و جمعه های تابستان) و تعداد بسیاری از مارک های زیبایی وگان در حال ظهور وجود دارد که می توانید انتخاب کنید. در زیر ، 13 مارک تجاری مورد علاقه ما را که متعهد به وگان بودن هستند ، بررسی کنید – و ممکن است شما را نیز متعهد کند.

همه محصولات برجسته Allure به طور مستقل توسط ویراستاران ما انتخاب می شوند. با این حال ، وقتی چیزی را از طریق پیوندهای خرده فروشی ما خریداری می کنید ، ممکن است کمیسیون شرکت وابسته بدست آوریم.

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>