13 بهترین ریمل سال 2021 – برترین بررسی های ریمل

وقتی محل کار شما اتفاقاً باشد جذابیت ، همه و مادربزرگشان تمایل دارند با شما مانند یک دایره المعارف زیبایی زنده و تنفس رفتار کنند. حتی یک روز نمی گذرد که حداقل یک نفر به طور تصادفی از ما بپرسد ، “مورد علاقه شما چیست؟ [insert beauty product here]؟ ” بهترین ریمل بدون شک یکی از مباحث پرتکرار است. همه آنها می خواهند بدانند که دقیقاً چه چیزی باعث می شود مژه های ما مانند جعلی به نظر برسند.

در حالی که برخی از ما در واقع از مژه های اکستنشن استفاده می کنیم ، بسیاری از ما برای همیشه لوله های مشابه ریمل را در انبار نگه خواهیم داشت. با این حساب ، ما ریمل های مورد علاقه سردبیران خود را در همه زمان ها جمع کردیم ، با مارک های مختلف از مورد علاقه های داروخانه ها مانند میبلین نیویورک به عزیزان Sephora خیلی چهره و آناستازیا بورلی هیلز. ما همچنین بازار لوکس را تحت پوشش قرار داده ایم.

بهترین و جسورانه ترین ریمل های ماسکی را که هدیه می دهند کشف کنید جذابیت شلاق ویراستاران هر روز بیشترین حجم ، پیچ و خم و طول را دارد.

همه محصولات برجسته Allure به طور مستقل توسط ویراستاران ما انتخاب می شوند. با این حال ، وقتی چیزی را از طریق پیوندهای خرده فروشی ما خریداری می کنید ، ممکن است کمیسیون شرکت وابسته بدست آوریم.

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>