13 بهترین روش درمان آکنه بدن در سال 2021 ، طبق گفته متخصصان پوست

در حالی که آکنه به طور معمول یک ناامیدی صورت محور تلقی می شود ، شما به سختی می توانید کسی را پیدا کنید که جوش یا دو جوش – یا ده ها مورد – را در جایی در جنوب گردن تجربه نکرده باشد. خوشبختانه ، بهترین درمان های آکنه بدن فقط با چند کلیک یا ضربه فاصله دارید. پوشاک ممکن است باعث پنهان شدن شکستگی های بدن شود اما از چانه و چروک گونه ناامیدکننده نیست ، به خصوص از آنجا که منافذی داریم و فولیکول های مو روی بدن ما قرار دارد ، ممکن است در برابر برجستگی های گرفتگی سبوم حساس باشد ، به این معنی که می توانیم شکستگی هایی را تجربه کنیم. روی ته ، سینه ، کمر و بازوها.

به عنوان مثال ، “آکنه پشت [comes from] چرخه ناخوشایند و ناخوشایند مسدود شدن منافذ ، التهاب و گردش ضعیف پوست ، “می گوید هیدی پراتر ، متخصص پوست ، دارای مجوز هیئت مدیره در تگزاس ، که توضیح می دهد که آکنه پشت می تواند به عنوان جوش های سرسیاه کوچک ، جوش های التهابی یا ضایعات کیستیک عمیق و حساس ظاهر شود. .

همانطور که آکنه بدن آزار دهنده است ، خوشبختانه هم قابل پیشگیری است و هم قابل درمان است. پراتر بیماران خود را تشویق می کند که سعی کنند هر چیزی را که ممکن است باعث شیوع بیماری شود شناسایی کنند. پرترر می گوید: “محصولات مویی مانند نرم کننده ها یا محصولات مرطوب حاوی سیلیکون و روغن می توانند پس مانده ای روی پوست شما بگذارند و در نتیجه منافذ مسدود شده و آکنه ایجاد کنند.” جذابیت. “محصولات خود را برای موادی که معروف به کمبود زایی هستند ، غربال کنید و هنگام ماساژ ، به جای کرم های سنگین و روغن های ماساژ ، لوسیون های سبک تری را انتخاب کنید که باعث تشدید آکنه شوند.”

اگر اقداماتی که تاکنون برای جلوگیری از شکستن بدن انجام داده اید ، پوست شفاف برای شما ایجاد نکند ، بسیاری از محصولات بدون نسخه وجود دارد که متخصصان پوست دوست دارند در بهبود شیوع بیماری کمک کنند و موارد دلخواه آنها را در زیر خواهید یافت. برخی از آنها همان محصولاتی هستند که شگفتی های صورت را به وجود می آورند ، اما هر محصولی که برای صورت ساخته می شود انتخاب مناسبی برای بدن نیست.

“به خاطر داشته باشید که اگرچه پوست پشت ما سفت به نظر می رسد ، اما [usually] نمی تواند همان روال های درمانی آکنه را که در صورت خود استفاده می کنیم کنترل کند. پرهیزر می گوید پرهیز از پرخاشگری بیش از حد در درمان آکنه در ناحیه پشت ، بسیار مهم است. اما در نهایت ، اگر یکی از محصولات زیر تفاوتی که امیدوار به رسیدن به آن هستید را ایجاد نمی کند ، قرار ملاقات با یک تخته بگذارید. متخصص پوست تایید شده ، که می تواند پوست شما را ارزیابی کند و یک برنامه درمانی شخصی ایجاد کند.

پیش رو ، 13 محصول مورد تأیید متخصص را پیدا کنید تا لجبازترین لکه های زیر گردن خود را درمان کنید.

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>